Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Újabb vetélés, de így? HIHETET...

Újabb vetélés, de így? HIHETETLEN.

Figyelt kérdés
Mensi szerint 6 hetes vagyok, vasárnap elkezdtem vérezni, majd irány a kórház. Kisebb vérezgetés volt még erős görcsökkel, mikor az orvos megvizsgált. Nem tudott semmi konkrétat mondani, hogy mitől vérzek. Az uh-n látott egy 4 mm-es üres petezsákot, endometrium 11 mm-es, és ennyi, utrot szedem közben. Azóta úgy vérzek, mintha menstruálnék, a vér élénk piros és nem darabos. Augusztusban volt egy vetélésem, de az darabos volt, és műszeresen fejezték be. Lányok ez most mi? Tényleg olyan mintha megjött volna... Legközelebb csak pénteken megyek dokihoz.
2016. jan. 13. 19:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sziaa,nekem isigy volt, két baba ment el egymás után 7 éve.nem kellett müszerelni egyszer sem,a második vetélés után nem vártuk ki a 6 honapot , terhes lettem és megszületett a lányom.már 7 éves lesz.a ztán akartunk kistesót és elsöre sikerült,ö már 5 éves. Ne adjátok fel! Sok erőt kivánok!
2016. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!