Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt valakinek 10 hetesen...

Volt valakinek 10 hetesen missed abja? Ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
10 hetesen az ultrahang során nem találtak már szívhangot.Teljesen problamentes terhesség volt, nagyon váratlanul ért. Összetörtem. Járt valaki így? Mi lehet velem a baj?

2016. júl. 23. 11:44
1 2
 11/16 anonim válasza:
Sajnos ugyanúgy jártam én is :-( Holnap missed ab.....
2016. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom.túl vagy a műteten?én talán most kezdek jobban lenni testileg és lelkileg is.Sajnos meg mindig rengeteget gondolok rá és nagyon fájdalmas.Várom már hogy leteljen a 3 hónap.
2016. aug. 11. 21:01
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem tegnap volt 9. héten halt meg... borzalmas
2016. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Szia

Nekem február-ban volt missed ab-om10 hetesen, előtte 8 éve 13 hetesen. 2 gyerekem van, 10 és 6 évesek. Régebbi után 6 hónapra fogant meg a lányom, most meg újra sikerült (7hónapra), igaz még csak 5.hetes vagyok. A lényeg, hogy ez pech, elég rossz lelkileg. De az elhalt terhesség annyit jelent, hogy sajna az embrió nem volt életképes. Nem volt szerencséd. Ez amúgy nem ritka, nem vagy egyedül. Legalább hamar kiderült. Lehet, hogy nem vígasztal, ez a jobbik eset, mert a kürett kevésbé rossz, mint a többi megoldás a terhesség befejezésére. Magamon kívül sokakat ismerek, akiknek missed ab. , vetélés, után egészséges gyermeke, gyermekei születtek. Szóval fel a fejjel. Van akinek soha nem lehet gyereke sehogy sem. Neked viszont tuti, hogy lesz.

2016. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14. héten missed ab volt, a 11. héten voltam uh-n mozgott, minden rendben volt, de a terhesség elején 3 hétig pecsételtem, és nem a menzesz szerinti időnek feleltem meg. A pecsételés utrogestan hatására elmúlt, de 14. héten reggel rozsdabarna folyásom volt, ami erősödött, egyből bementem, de azt mondta a doki, hogy nagyon ritka, de az uh utáni napokban el is halt a terhesség, és az utro-tól nem tudtam elvetélni, csak az tartotta meg a babát. Jövő hónaptól újra próbálkozunk ...
2018. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudom már régi kérdés, de gondoltam én is megosztom. Nekem pont 10 hetes volt a baba mikor műtéti úton kellett eltávolítani sajnos. Első baba volt akire 1 évet vártunk. Annyira megrázott... Rá 2 hónapra újra teherbe estem és most vele a 19. hétben vagyok. Eddig minden tökéletes! Viszont annyira de annyira félek. 2 nap múlva lesz a második genetika és rettegek.. ez sosem fog elmúlni sajnos...
2023. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!