Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 16 hetesen vetélés! VOLT...

16 hetesen vetélés! VOLT VALAKI HASONLÓ HELYZETBEN?

Figyelt kérdés
16. Héten nem volt szívhang.Megkelett szülnöm! Ami borzalmas volt! Azóta eltelt pár nap,és beindult a tejtermelés.Tej lenne de baba nincs! Felfoghatatlan.Van köztetek olyan akinek hasonló mostanában? Kiderült hogy mi okozta?? Még várom a szövettani vizsgálat eredményét,talán választ kapok a kérdéseimre?! Köszönöm ha írtok!
2016. júl. 24. 17:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

A Bromochriptin kell tejapasztásra szedni, a másik a méhedet húzza össze.


Sajnálom nagyon, az enyém 21 hetes volt.

2016. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neked mi okozta a vetélést? Őszinte részvétem! Hidd el Tudom mit érzel! :(
2016. júl. 25. 10:43
 13/35 anonim ***** válasza:
49%

nekem is írtak fel nem tudom mi volt a neve beszedtem az összeset és utána mikor elfogyott volt egy csepp a mellemen utána semmi.

nekem 26. hétben volt sajna.

nekünk szívbeteg volt azt nem tudjuk mitől lett az lehetett fertőzés vagy sugérkezelt ember mellett voltam (doki mondta)

2016. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Kiderült hogy mi okozta a vetélést?
2016. júl. 25. 12:04
 15/35 A kérdező kommentje:
Most olvastam,el rendesen.Nem töltött be a teló! Nagyon sajnálom.Szörnyű lehetett!!! Mi volt,a baba szívével? Csak nem,a papilláris izommal volt? Mert nekem az uh mondták hogy a ball,kamrában papilláris izomzat van ...kelett volna mennem,magzati szív uhra .
2016. júl. 25. 12:06
 16/35 anonim ***** válasza:
Velem tavaly történt meg, a babám a 33. héten halt meg. Volt egy emésztőrendszeri fejlődési rendellenessége. Nekem is beindult a tejem a szülés után, és nem is sikerült a gyógyszeres tejapasztás, mert annyira rosszul voltam a bromocriptintől, hogy nem tudtam szedni az előírt adagban (napi 2x1). Három hónapig leadtam a tejemet az anyatejgyűjtőnek, emellett folyamatosan kevesebbet fejtem, így lassan elapadt annyira, hogy napi 2x fél szem gyógyszer meg tudta szüntetni a tejelválasztást...(De még a fél adag bromocriptintől is ájuldoztam és folyton hányingerem volt. rettenetes az a gógyszer)
2016. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :-( nekem.a 16.héten derült ki hogy 2 hete nem él. Nekem felsőlégúti megbetegedés okozta, ezt a vérvétel mutatta ki, nagyon magas volt a fvs-t számom. Én közben szoptattam a nagyot még, tejem jóval több lett de a kisfiam.megitta azt. Ha gondolod van egy csoport a facebook-on angyalok szülei, hasonló sorsú szülők vannak ott, nagyon segítőkészek, nekem rengeteget segített.
2016. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM! Igen,már jelentkeztem az oldalra de még nem igazoltak vissza! Most jegelem,borogatom ,szedem a gyógyszert és próbálok vissza térni az életbe! Csak nagyon nehéz! Látom sokan vannak / voltak ilyen helyzetben! Mindenkinek sok erőt és kitartást kívánok!
2016. júl. 25. 13:01
 19/35 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(

Ismerősömnek volt a 17-18-ik héten, neki is meg kellett szülnie. Azt tudom, hogy neki problémás volt a terhesség már az elejétől fogva, vérzett, görcsölt, a 12 hetes szűrés is rossz eredményt hozott.

2016. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom :/ Nagyon sok erőt kívánok neked, egyutt érzek veled,mi februárban a 26.héten vesztettuk el a kislányunkat :( A facebook csoport amit ajánlottak nagyon jó hely, én is ajánlom. Ott megnyugvást talál majd a lelked. Én is tagja voltam, de utána kiléptem mert eljott az ideje egy úgy szakaszra, így onnan tovább áltam a vígaszbabák csoportba. Nagyon sok erore lesz most szukséged és persze a párodra/férjedre. A tejapasztásra én is kaptam gyogyszert ami pár napon belul hatott, illetve gumifásliznom kellett a melleimet, mivel az is segített a gyorsabb apasztásban. Ha nem hat a gyogyszer, szolj a dokinak. Kitartás. Most nehéz, de az idő csodákra képes. Sosem feledjuk, de enyhulni fog a fájdalom és megtanulunk ezzel élni. ölellek.
2016. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!