Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 16 hetesen vetélés! VOLT...

16 hetesen vetélés! VOLT VALAKI HASONLÓ HELYZETBEN?

Figyelt kérdés
16. Héten nem volt szívhang.Megkelett szülnöm! Ami borzalmas volt! Azóta eltelt pár nap,és beindult a tejtermelés.Tej lenne de baba nincs! Felfoghatatlan.Van köztetek olyan akinek hasonló mostanában? Kiderült hogy mi okozta?? Még várom a szövettani vizsgálat eredményét,talán választ kapok a kérdéseimre?! Köszönöm ha írtok!
2016. júl. 24. 17:40
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nagyon szépen köszönöm a soraid! Sajnálom ami veled történt tiszta szívből!!! Már a mellem,nem feszül annyira kezd hatni a gyógyszer.A testem lassan de gyógyul.De a lelkem az nem!! :( Tudom !! Idő.Idő.Csak piszok lassan telik!! Hatalmas ölelés neked!!!
2016. júl. 27. 18:23
 22/35 anonim ***** válasza:
86%

2014 januarjaban 25 hetesen vesztettem el a kislanyom. A mai napig sirok, ha ra gondolok. Ra fel evre elveteltem.

Ra par honapra terhes lettem egy kisfiuval. Tegnap unnepeltuk az elso szulinapjat.

Gyaszold meg a kislanyodat, es utana probalj meg elore nezni.

Olellek.

2016. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:

Nagyon sajnálom :( Nekem a 16 héten magától indult be a vetélés (vagyis szerintem a szülés). Nekem egészséges volt a baba, csak nálam volt valami durva fertőzés /gyulladás ami megrepesztette a burkot :'(

Borzalmas dolog ez!

Még nem derült ki, mi volt a fertőzés, vizsgálják.

Részvétem mindenkinek!

2016. aug. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom és fogadd részvétem!

Én a 22 hetes kislányunkat szültem meg! Előtte 2-3 héttel derült ki, hogy gond van a lepényemmel. Az nem derült ki, hogy mi okozta a bajt, minden eredményem negatív lett.

Meggyászoltuk, megsirattuk, a kicsi testét elhamvasztattuk és próbáltam visszatérni az életbe. A szülés 2014. szeptemberében történt és rá 1 évre, 2015. szeptemberében megszületett a gyönyörű kislányunk.

Hosszú, nehéz út van mögöttünk és elfelejteni nem fogjuk Őt!

Te is sírj, gyászolj, beszélj ki magadból minden fájdalmat. Írj naplót, vagy egy levelet Neki! Nehéz lesz, de ne maradjon benned szomorúság. Szépen, lassan, idővel könnyebb lesz!


Nekem nem indult be a tejem, az a B betűs gyógyszer segített!

2016. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!! igyekszem előre nézni de most még nem nagyon megy!! Sajnos nem derült ki mi,okozta a bajt...igy most tovább megyünk.Genetikai vizsgálat,stb!!! Remélem hogy idővel még újra kismama lehetek!!!
2016. aug. 4. 17:44
 26/35 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!
2016. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,ami veletek történt.Én 4 hete vesztettem a 23 hetes kisbabánkat,minden előjel nélkül tágult ki a méhszájam,fel nem fogom mi történt.Még a szövettanra és a boncolási eredményre várunk.Gyulladás volt a véremben,de az sem volt nagyon magas érték.FElszálló méhüregi fertőzésre gondoltak,de érdekes módon a hüvelyi kenetem negatív lett tenyésztés után.Sok vizsgálatot javasolt az orvos,mindenre elmegyünk,meg akarjuk tudni az okát. Nekem egy évet mondott az orvos,hogy akkor próbálkozhatunk újra, de látom,vannak itt olyan szerencsések,akiknek kevesebb idő alatt is sikerült a baba.Ez olyan jó dolog.Szomorú,de annyian vagyunk,akik elveszítjük a babáinkat...és sokszor magyarázat sincs...
2016. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom! Tudom,hogy mit érzel..Felfoghatatlan!! Volt valami tünete a méhüregi fertőzésnek?? Azért kérdeztem,mert nekem is folyamatos gyulladás van a méhszájnál!! :(
2016. aug. 29. 20:33
 29/35 anonim ***** válasza:
Köszönöm.Semmilyen tünetem nem volt, és most sincs.A crp-m sem volt olyan túl magas. Annyit tapasztaltam a vetélést megelőző napokban,hogy bővebb volt a folyásom,és sárgásabb,mint szokott,de nem csípett,nem volt szaga stb. Meg a hüvelyi kenetem is negatív lett,ez a fura az egészben. Eredmény pedig még mindig nincs a patológiáról és a szövettanról.Neked még mindig gyulladás van akkor a méhedben?
2016. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
SAJNÁLOM!érdekes,mert a doki szerint az ilyen fertőzés nem okozhat nagy bajt,csak a 36-37 hét körül.Amikor már nyilogat a méhszáj..nem tudom mi okozhatta.Nekem nem kezdett nyílni a méhszáj,egyszerűen csak gyulladásban volt.Kaptam Antibiotikumot,a 12. Hét után.De sajnos nem múlt...kezelgettek jobbra balra.A doki szerint teljesen felborult a hüvely florám.A 16. Héten nem volt szívhang.Semmi előjele nem volt.. Sokkolt a dolog. :( Azóta eltelt kicsit több mint egy hónap..a hüvely égés múlóban.a méhszáj már nem gyuladt.Jelenleg hüvely flóra visszaállítása van folyamatban..! Jah szövettan nem mutatott ki semmit.Se a boncolás! Nem tudom mi okozta!!!!!
2016. aug. 31. 21:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!