Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A párom nem akar gyermeket,...

A párom nem akar gyermeket, de én már igen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 27éves vagyok .Nem rég volt egy vetélésem ,és most nagyon türelmetlen lettem :( ez màr a 2.vetélésem volt de az elsőnél még fiatal voltàl és nem viselt meg anyira.pàrom huzza az idödt hogy majd 30felett ràérek ,nem akarok vàrni .polipom is volt amit kimütöttek és amugy is zavaros a ciklussom.és nem tudom mit tegyek pàrommal?anyagilag jol àllunk

2016. okt. 14. 00:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tanàcsot.nem szedek màr tabletàt .trombofilia a vetélésem utàn derült ki.és nincs szó eröltetésről vagy bàrmi.tudom hogy nem nyomhatok fegyvert a fejéhez hogy gyereket akarok.meg értem én öt is,de valami kompromiszumra gondoltamhogy legyen két év pl. De ő nem hajlandó engedni.nekem sok a 4év.
2016. okt. 14. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!