Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hetfon teszteltem pozitivat,...

Momoka 2002 kérdése:

Hetfon teszteltem pozitivat, sajnos ma elkezdtem verezni, kicsit gorcsolok is. Ext a terhesseget mar nem lehet megmenteni? Mitol lehetett? Legkozelebbi pozitivnal mit csinaljak mashogu?

Figyelt kérdés
Az elozo ciklusban mertek progeszteront az jo volt, menzi elott neztunk nyalkahartyat ultrahangon az is okes volt. Lehet ha a teszt utan mindjart nezunk progit es ha keves kapok pluszba meg megmentheto? Ja es a reggeli hom mrg mindig nem esett le. Segitsetek hogyan tovabb,hogy legkozelebb ha mar osszejon ne veszitduk el. 1,5 eve varunk ra.

2017. márc. 3. 06:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem is heamatoma mindkettovel,azonnal utro es fekves.Csak addig kell amig nagyobb nem lesz a petezsak mint a veromleny,bizonyos ponton tul mar nem szamit h urul a heamatoma,dr ha bki olvassa ezt a jovoben,barnazas verzes bmit mond a doki,nem termeszetes.Nekem azt mondta az sztks nodoki h termeszetes,menjek vissza dolgozni.Magandoki meg h azonnal utro es szigoru fekves.Uigy jartam volna mint az elozo ha az sztk-sra hallgatok.
2017. márc. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Eljutottam a dokihoz,de nem latott semmit ultrahangon,csak hogy vekony a nyalkahartyam,hetfon es szerdan kell mennem vervetelre hcg-t nezetni aztan meglatjuk. Ha legkozelebb pozitiv tesztem lenne azonnal szoljak neki es ad kupokat napi 2-t kell majd felraknom hogy megmaradjon a baba, Tudok meg valamit csinalni legkozelebb,hogy stabilabban megmaradjon szerintetek?
2017. márc. 4. 14:36
 13/18 anonim ***** válasza:
Szeded a kupot es pihensz. Ennel tobbet nem.
2017. márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
A pihenes mibol all? Buszsofor vagyok, ulomunka, zotyoges nem emelgetek nehezet nem talpalok egesz nap. Pozitiv teszt utan maradjak otthon par napot vagy mi art a magzatnak?
2017. márc. 5. 07:48
 15/18 anonim válasza:
Kérdezd meg az orvost.
2017. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én ülőmunkát végzek, mégis elvetéltem, pedig a terhesség 4.hetétől kaptam az utrogestan kúpot. Nem megerőltető a munkám, de lehet, hogy nekem rögtön feküdnöm kellett volna. Nem gondoltam, hogy baj lehet. Nem is biztos, hogy ettől volt a baj. Lehet, hogy beteg volt a baba, azért ment el. Mindenesetre ha még egyszer összejön, azonnal lefekszem, meg sem mozdulok és már jó előre megkérdezem a dokimat, hogy mennyi utrogestan-t használjak. Szerintem a buszozás nem biztos, hogy jó. Azért ott csak rázkódik az ember, belemegy a sok kátyúba, olyan szar utak vannak, hogy az ember gyomra le-fel liftezik utazáskor. Nem tudom, hogy milyen a buszvezető fülkében, mennyire tompított ez a jelenség, de nem hangzik jól, hogy veszélyeztetett terhesként (mert aki már egyszer vetélt, az az lesz) buszt vezetsz. Rájöttem én magam is, nem ér annyit a munka, de még a pénz sem, hogy kockáztasson az ember. Pedig én sem vagyok eleresztve anyagilag, jól jönne a pénz.
2017. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Ignis Subdialis ***** válasza:

#16 Nagyon sokan vetélnek el anélkül, hogy akár tudnának róla. Az első 12 hétben sok terhesség szakad meg spontán, általában rendellenességek miatt. Az ilyen rendellenesség miatt a szervezet által megszakított terhességek bár szomorúak, azért mégis jó, hogy megtörténnek és nem később okoznak súlyos problémát.

De mivel sokan nem is tesztelnek még akkor, amikor már várandósak, amikor megtörténik a vetélés és megjön a menzesz, tudomást se szereznek róla. Úgyhogy értelmetlen lenne veszélyeztetett terhesnek tartani azt, aki időben tesztelt és tudott róla, ahhoz képest aki meg nem.

Kérdező: ha régóta kitartóan próbálkoztok, akkor lehet, hogy még beleférne egy aviva torna is ebbe - mindkettőtöknek, Dunát lehet rekeszteni a sikersztorikkal és gyorsan jön az eredmény. Mármint a baba.

2017. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Persze,probaltam mar az aviva tornat is kb. 10 honapig tornaztam. Tapasztalatom szerint a szervi dolgaidat rendbehozza, megerositi az izomzatot stb. de a hormonjaidat nem tudja befolyasolni. Decemberben volt 1 eve hogy probalkozunk, oktobertol szedem a metformint es dietazom. Ez a pozitiv teszt csak felcsillantotta a remenyt,hogy lehetseges,osszejohet. Legalabb a petevezetek atjarhatosagin nem kell atesnem. Szeretnenk a leheto legtermeszetesebb modon osszehozni ezt a babat,a legkevesebb hormonpotlassal. Meg turelmesek vagyunk.☺
2017. márc. 9. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!