Hogyan dolgozzam fel, hogy nem lehet több gyerekem?

Figyelt kérdés
Van egy egészséges, aranyos 8 éves gyerekünk. Minden álmunk volt, hogy nagy család legyünk. A gyerekünk születése után túl vagyok 1 spontán vetélésen, 3 missed ab-on, majd petevezeték elzáródás után 5 sikertelen lombikon. Betöltöttem a 40-et. A férjemmel megbeszéltük, hogy itt vége minden próbálkozásnak. Rengeteget költöttünk orvosokra, lombikra, tényleg mindent megtettünk a tesóért. Az eszemmel felfogom, meg is értem, de mégis fáj a szívem, a sírás környékez, hogy nem lehet több gyerekem.
2017. jan. 3. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem lehet mindent feldolgozni, neked ez a kereszted. Nevelt gyereked lehet még. Tudom, nem ugyanaz.
2017. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Minden okkal tortenik. En ebben hiszek, a legnehezebb idokon is atsegitett mindig. Meg ha mi neha kevesek is vagyunk hozza neha, hogy megertsuk.
2017. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig lehet örökbefogadással.

A vér szerintit meg úgy dolgoznám fel a helyedben, hogy arra koncentrálnék hogy van egy egészséges gyerekem és próbálnék a lehető legjobb anyja lenni.

Ha ezek után se sikerülne akkor pedig arra hogy másoknak egy gyerek sem sikerül hiába szeretnének.

2017. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem hinném,hogy nem lehet gyereked ha már szültél egy egészséges babát. A habituális vetélésnek van oka. Voltál habab ivig kivizsgáláson? Nk sejtaktivitást néztek?

Ha minden kötél szakad petesejt donoros beültetésben nem gondolkoznál?

2017. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi lombik előtt adtuk fel, több vetélés, méhen kívüli, egy petevezetek eltávolítás után, mivel a másik vezető teljesen zárt volt, műtétileg sem helyre állítható.

Lombikok nem akartunk, szenvedtünk eleget. Elengedtük es most 38 hetes terhes vagyok, teljesen problémamentes terhességgel. Ki tudja mit hoz a jövő. Tény, mindennek meg van az oka....

2017. jan. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyértékek és az inzulinértkek jók voltak a lombiknál?
2017. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nekemeddig egyet sem adott a jóisten,mégsem érzem rosszul magam.37 éves vagyok,hiszem hogy okkal történnek a dolgok mindenkivel,én azt gondolom hogy ha jár nekünk a baba akkor lesz,ha nem akkor meg hiába is gyötrődik az ember.Attól még az élet megy tovább,van aki könnyebben van aki nehezebben dolgozza fel,adjon sok örömet neked a gyermeked és próbáld elengedni ezt a görcsöt.
2017. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A pajzsmirigyem rendben, enyhe inzulinrezisztenciám van, ami nem kíván gyógyszeres kezelést, de szedtem gyógyszert a beültetéseknél. Petevezetékek elzáródva, úgyhogy spontán teljesen esélytelen a dolog.

A férjem teljesen elzárkózik örökbefogadástól (hozzám sem áll közel a gondolat), donor hasonló elbírálás. Csak sajátot tudnánk elfogadni.

Szóval ezek miatt írtam, hogy nekem már reszeltek...Tudom vannak csodák, azt mondják az orvosok, hogy talán nálam az az egy gyerek volt a csoda. Nem tudni. Természetesen védekezni nem fogunk, hátha lenne még egy kis esély, de józan ésszel végiggondolva be kell látnom, hogy ennyi volt.

2017. jan. 6. 14:22
 9/14 anonim ***** válasza:

más gond is van ott nem csak az elzáródás,ha ennyiszer vetéltél. az 5 lombikból el sem indult semmi,vagy vetélés is volt közte?

hány éves vagy?

2017. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Leirod a pm es ir-es eredmenyeket?
2017. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!