Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Méhen kívüli terhesség -...

Méhen kívüli terhesség - lehetséges?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt csináltam tesztet, pozitív lett, a kalkulátorok szerint 5 hetes terhes vagyok. De nagyon aggódom, mert reggel óta ilyen kis szurkálást, enyhe görcsölést érzek időnként a bal petefészkemnél, meg reggel volt egy nagyon minimális barna pecsételésem. És olyan érzésem van, mintha aranyerem lenne. Szerintetek a tünetek alapján lehet méhen kívüli? Hívtam a dokimat, de nem vette fel. Bemenjek most a kórházba, vagy holnap kérjek időpontot az orvosomtól? Vagy csak túlreagálom az egészet?
2017. szept. 5. 17:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jó sokáig bent tartottak, engem délután 5-kor műtöttek, reggel 8-kor kirugdostak. Alig bírtam az úton átmenni a kocsiig.

Nekem itthon volt másik kettő, talán ez segített, de 3-dik gyerekről uténa hallani sem akartam. Dupla védekezés volt. Majd két év múlva, na jó nem védekezünk egyszer, majd látjuk mi a tervük az égieknek. Persze a vágy ott volt ezerrel. De féltem. És láss csodát, azonnal sikerült egy petevezetővel. Ez azért is érdekes, mert mindhárom terhesség (méhenkívüli is) majd 1 év próbálkozás után jött össze.

Úgyíhogy fokozott figyelemmel volt a dokim, hetente megnézett. Kiderült ikrek. Sajnos az egyik meghalt később. Na ez rettenet volt feldolgozni, hisz neki a szívét is hallottam. Úgyhogy én kettőt siratok. De van három gyönyöröm is! Sose feledem a kettő meg nem születettet!

Idő, munka, ezek segítenek azért valamelyest. Ráadásul nagyon az elején voltál, ezt muszáj lesz feldolgozni!

2017. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A mehenkivuli oka regi clamydia es mas fertozesek ill elozo mutetek a hasban....
2017. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ez nálam kizárva, soha, semmilyen nemi betegségem nem volt, fertőzés, gyulladás és hasi műtétem sem, méhen belüli fogamzásgátlót sem használtam. Okozhatja persze, de nem minden esetben.
2017. szept. 8. 23:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem januarban volt. Azota sem tudom kiheverni. Sűrűnelkap a sírás csak ugy pedig eletemben nem voltam sírós nő. A baba azota sem jon össze. Lelkileg nagyon oda vagyok meg.....
2017. szept. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!