Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi történik közvetlenül műtét...

Mi történik közvetlenül műtét után? A férjem bejöhet hozzám?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy mi torténik, ha vége a műtétnek? Gondolom átraknak hordágyra, felébresztenek és a lábadozóba kerülök. Sosem műtöttek még. Mivel aspergeres vagyok nagyon nehezen kezelem az idegen helyzeteket. Minden apró részlet érdekel, mert tudom lehetetlen felkészülni egy ilyen helyzetre, de muszáj megpróbáljam.

Ha valaki el tudná mesélni a személyes tapasztalatait, nagyon hálás lennék.



2018. jún. 14. 21:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem elindult a verzes igy nem tagitottak.

Atoltoztem infuzio es fekudtem is a mutoasztalta.

Felebredtem hogy a hordozo fiu atemelt az agyra majd arra is hogy a szobaba betett az agyra. Onnanto kezdve nem tudtam aludni csak pihentem. A ferjem azonnal bejohetett .2 oran keresztul nem ehettem ihattam utanna igen, majd felkelhettem pisilni. En.jol voltam a szobatarsam pedig nemtusott felkelni 3 ora mulva se annyira xarul volt.

8 ra mentem fel9kor mutottek 2 kor mar a korhazon kivul voltam.

Ez BP Peterfy korhaz volt.

Kitartast! :)

2018. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!