Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvesztettem a babám 16,4...

Elvesztettem a babám 16,4 hetes terhesen (spontán vérzés reggel). Hasonló helyzetben milyen konkrét magyarázatot kaptatok a vetélésre? Stressz miatt lehetett?

Figyelt kérdés
13 hetesen minden eredmény jó volt, Down-kór teszt is. Nem kaptam magyarázatot, hogy mi lehett az oka. Aggódtam az apa miatt, akihez visszaköltözött az ex a gyerekekkel és passziv lett. A nő nem tud semmit, tudatnátok vele? Köszönöm a normális válaszokat!

#Spontán vérzés #vetélés oka #vetélés 2. trimeszter
2018. jún. 19. 18:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok még annyit hogy én nem stresszeltem...már az első naptól táppénzen voltam , nagyon jó a házasságom anyagi gondjaink sem voltak és ráadásul karácsonykor indult be a szülés amikor pláne nem stresszeltem ...de az igazi ok nálunk sem derült ki ...
2018. jún. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, ikreid voltak 10#-es. Hát szörnyű lehet, nagyon sajnálom! :( Ez a legrosszabb, hogy az ember nem kap egy kézzel fogható magyarázatot sem. Én amikor megtuttam, hogy babát várok, akkor hűltem meg pár napig és a számra is kijött a herpesz, de azután minden nagy influenza járvány elkerült (holott körülöttem mindenki elkapta). És a 12 hetes véreredményeim is mind jók voltak. Gondolom, a fertőzést kimutatta volna valamelyik, ha lett volna akkor. Kaphattam utána, nem tudom, de én is nagyon próbáltam vigyázni magamra. Az éjjeli sirások miatt hibáztatom magam, meg az apukát, hogy elfordult tőlünk. Azért jó lenne tudni, ha volt konkrét oka, hogy a következőkben (ha még lesz valaha), el tudjam kerülni. Ezek szerint neked sem adtak konkrét magyarázatot... :( :( Akkora babák esetén sem vizsgálták ki alaposabban??
2018. jún. 24. 08:39
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem tudod elkerulni

Mehen beluli fertozes nem kerulheto ki

Egy std teszt kenet stb mind nem elozi meg

A fertozes mar a fogantatas pillanataban ott van benned ellene tenni lehetetlen.

Az is lehet sot nagyon valoszinu parodtol kaptad.

Legkozelebb tobb szerencsed lesz

2018. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13-ashoz, lehet ott volt már fogantatáskor valami vagy genetikai oka is lehetett. De ha részletesen kielemezték volna a szövetmintát, lehet én is többet tudnék és nem hibáztatnám magam vagy mást. A korom miatt is aggódok, hogy vajon lesz-e még babám...
2018. jún. 26. 11:00
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
A korod miatt volt kérdező. Ilyen korban nehéz teherbe esni, és ha még is történik akkor nagy valoszinuseggel beteg gyerek lesz, de legtöbb esetben elhalnak az ilyen terhességet. Mint ahogy a te esetedben is. A 'parodat' felejtsd el inkább.
2018. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Menstruáció alatt jött össze, úgyhogy bízom benne, hogy nem a korom miatt volt és még lehet egészséges babám... :(
2018. szept. 10. 07:27
 17/18 anonim ***** válasza:
62%

Mi 15-os??

Dehogy a kora miatt! Ne legyel mar rosszundulatu!!

Nezd mar meg milyen korban szulnek a nok manapsag! Hat nem 20 evesen!!

Persze hogy lehet gyereked. Csak egy kicsit sietned mar kell ugymond. Ha mindenkepp akarsz es van ra keret akkor spermabank ha esetleg addig nem jonne hirtelen a nagy O?

Ez a pasi meg kuka!

2018. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
* kell mar
2018. szept. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!