Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Introvertált, "könyvmoly"...

Introvertált, "könyvmoly" fiúkkal/lányokkal hol tudnék ismerkedni? (23,l)

Figyelt kérdés

tipikusan az az ember vagyok aki inkább itthon marad a macskája társaságában netflixet nézve (vagy könyvet olvasva), mint hogy elmenjen bulizni

ha buliról is van szó inkább házibuli vagy kiülés valahova a kis baráti társaságommal és sörözés/borozás vagy társasjáték

persze barátom sem sok van, sőt ezért akarok új arcokat megismerni

jobban szeretek neten ismerkedni, élőben szégyenlős vagyok, könnyen zavarba jövök, idő kell míg oldódok, neten azért könnyebb c:

kinézetre sem vagyok az a nagyon lányos lány, tudjátok, alig sminkelek, soha nem volt még póthajam, műkörmöm és stb.

próbálkozok még a stílusom kialakításában (ezért is rendelek sok ruhát az internetről)

hasonló érdeklődésű fiúkkal/lányokkal szívesen ismerkednék

esetleg facen vagy valahol van ilyen csoport?



2021. febr. 2. 22:08
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Mintha rólam írták volna a kérdést, és szintén 23/l.
2021. febr. 6. 18:25
 12/22 anonim válasza:
22/F vagyok, hasonló személyiséggel. Szívesen megismernélek.
2021. febr. 6. 23:36
 13/22 anonim válasza:

Én szívesen megismernélek, akár facen


21F

2021. febr. 6. 23:50
 14/22 anonim válasza:
Ha még aktuális, akkor szívesen. 21F
2021. febr. 9. 23:28
 15/22 Kawada2365 válasza:

A könyvtárban tudsz ismerkedni,már amikor nyitva van.


Valamint ott esélyes, hogy olyan emberekkel is találkozol, akikkel megegyezik az ízlésetek, és nem akarnak azonnal barátnőnek (bár lehet,hogy ez csak nekem jött le így most, a válaszok alapján). Vagyis már rögtön lesz témátok a beszélgetéshez.


és bár én a HBO Go-t jobban preferálom, megkérdezném, hogy milyen könyveket szoktál olvasni?


és társasjátékok alatt, mit értesz? a régebbi gazdálkodj okosan, és társait, vagy az ilyen modernebbeket is?

2021. febr. 11. 17:12
 16/22 anonim válasza:

Kb. magamra ismertem. 😃 Írhattok nekem is. 😊

23L

2021. febr. 18. 21:53
 17/22 anonim válasza:
moly.hu, Levelezőtársat keresek zóna. És választhatsz is, hogy hagyományos vagy digitális levelet akarsz küldeni. Aztán ott van még a Fiatal molyok zóna, szerintem ott is érdemes.
2021. febr. 19. 09:18
 18/22 anonim válasza:
Ilyen emberek nekem is írhatnának.
2021. febr. 19. 20:00
 19/22 anonim válasza:
17-es, a zóna pontos neve: Levelezőtárs kerestetik, nekem is van ott (pár) bejegyzésem. :)
2021. febr. 19. 20:04
 20/22 anonim válasza:
Ilyen emberek nekem is írhatnának.
2021. máj. 11. 08:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!