Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nincs kedve valakinek elmenni...

Nincs kedve valakinek elmenni idén levendulát szedni velem? :)

Figyelt kérdés
A legtöbb ismerősömet vagy nem érdekli a program, vagy nem ér rá. Én viszont nagyon szeretem ezt az elfoglaltságot, de egyedül nem mennék. Valakinek van kedve jönni? :)

2021. jún. 9. 11:22
1 2 3 4 5
 11/50 anonim válasza:
Mert ha kiírná, hogy nő akkor küzdhetne azokkal, akik megakarják dugni. Szerintem teljesen világos. Ő meg levendulát akar csak szedni közben meg kicsit beszélgetni.
2021. jún. 9. 12:28
 12/50 A kérdező kommentje:

Valamit tisztáznék.

Nem fogok most belemenni a külsőségekbe, vagy abba, hogy én miért nem tartom fontosnak ezeket (mert nem önbizalomhiány van a háttérbe).

De viszont párom van és ezért nem ismerkednék és ezért nem tartottam fontosnak leírni, hogy mi van a lábaim között. Csak épp a párom akkor elfoglalt. De nem keresek tőle függetlenül sem párkapcsolatot, sem szeretőt. Tényleg csak barátkozási szándékom volt a kérdéssel, és úgy gondolom egy közös program jó kezdés lett volna, mert nyilván ha utána jól kijövünk nem csak elbúcsúzunk levendulákkal a kezünkbe, hanem továbbiakban is tartsuk a kapcsolatot MINT BARÁTOK.


Nyilván azért találkozó előtt beszélgetnénk is, akár itt, akár más platformon, egy szóval sem állítottam, hogy nem. És azt sem mondtam, hogy ha szükséges, akkor nem mennék bele egy videóchatbe, vagy ilyensmibe, hogy látszódjon, hogy miként nézünk ki. De nem tartom ezt elsődleges fontosságúnak annak a fényében, hogy nem párkapcsolatot keresek, hanem egy útitársat és adott esetben ha jól végződik, barátot.

2021. jún. 9. 12:34
 13/50 anonim válasza:

Miért hiszi minden nő, hogy minden pasi meg akarja dugni? Nem mindenki ösztön lény.

Úgy beszélsz, mintha olyan nagy bűn lenne a szex. Egyébként amilyen visszafogott, lehet még rá is férne, az a baj.

2021. jún. 9. 12:35
 14/50 anonim válasza:

Ha valóban nő a kérdező, és kiírná, tuti kap 20 privátot férfiaktól, és egyik se az élmény, barátság miatt írna. Ha valaki kíváncsi és érdeklődő, írjon üzenetet. Mivel több az, mint hogy ide ír két-három kioktató kommentet, hogy mit hogy kellene a kérdezőnek.

10-es pont ezért. Te nővel mennél, ismerkednél, tehát nem neked szól. Nem párkeresés volt a célja a kérdezőnek.

2021. jún. 9. 12:36
 15/50 anonim válasza:
Na kérdező, így kellett volna kezdened...Máris korrektebb minden, amit írsz.
2021. jún. 9. 12:36
 16/50 anonim válasza:

#14


Én sem mondtam, hogy párt keresek...

2021. jún. 9. 12:37
 17/50 anonim válasza:

13-as jól lenulláztad. :D Nem mindenki ösztönlény, de azért lehet meg kéne dugni szegèny kérdezőt.

Amúgy miért gondolod, hogy nem lehet saját akarata, értékrendje a másiknak?

2021. jún. 9. 12:40
 18/50 anonim válasza:
A párod biztosan elmenne veled levendulát vagy fodormentát szedni.
2021. jún. 9. 12:40
 19/50 A kérdező kommentje:

15-ös:

Igazad van, tényleg elrontottam a leírást. Csak olyan nagyképűen hangzik, ha egyből egy pasi kommentjére megy a "vanbarátom!" szöveg.

És ha csak annyit írok, hogy nem keresek párkapcsolatot, tényleg csak barátságot, akkor már megannyiszor megkaptam privátba újabb és újabb felhasználóktól, hogy "azért kaland belefér?".

2021. jún. 9. 12:41
 20/50 anonim válasza:
True.
2021. jún. 9. 12:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!