Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nincs kedve valakinek elmenni...

Nincs kedve valakinek elmenni idén levendulát szedni velem? :)

Figyelt kérdés
A legtöbb ismerősömet vagy nem érdekli a program, vagy nem ér rá. Én viszont nagyon szeretem ezt az elfoglaltságot, de egyedül nem mennék. Valakinek van kedve jönni? :)

2021. jún. 9. 11:22
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

16-os:

Te azt írtad a 10-es kommentedbe, hogy ismerkednél. Ez pedig a mai világban csakis társkeresésnél használatos.


17-es:

Gratulálok, hogy bármiből le tudtad vonni, hogy mennyi szexet igénylek és érdemlek. De még nagyobb gratulációt érdemelsz magas intelligenciaszinted miatt, amiért még mindig úgy gondolkodsz mint egy 15 éves kamaszfiú, ha a nők megítéléséről van szó.


18-as:

Mint írtam, elfoglalt.

2021. jún. 9. 12:44
 22/50 anonim válasza:
Egy férfi női barátságba simán belefér egy kis kaland. Csak sokan túl szigorúak magukhoz és földhöz ragadtak.
2021. jún. 9. 12:44
 23/50 A kérdező kommentje:

22-es:

Oké, de nem az én értékrendembe.

2021. jún. 9. 12:45
 24/50 anonim válasza:

#17 Mert az uncsi:3



#23 Oké, imádtam itt lenni. Hajrá a bodzaszedéshez. :))

2021. jún. 9. 12:46
 25/50 anonim válasza:
Nincs
2021. jún. 9. 12:47
 26/50 anonim válasza:
#22 Azért kíváncsi lennék változna-e a véleményed ha a te barátnőd kalandozna néha másokkal.
2021. jún. 9. 12:48
 27/50 anonim válasza:
Kérdező nyugi, csak félreértettél. 17 voltam, csak 13-asra reagáltam iróniával, csak szrul fogalmaztam meg. Pont a faszit ítéltem meg, csak ezen szerint érthetetlenül írtam.
2021. jún. 9. 12:54
 28/50 anonim válasza:

“ Nem fogok most belemenni a külsőségekbe, vagy abba, hogy én miért nem tartom fontosnak ezeket ”


Most már tényleg eleget írtál magadról. Tényleg nem jönnénk jól ki.


Megindokoltam, hogy nem mindegy kire számít az ember.

Volt piercinggel telilőtt leszbikus kolléganőm, aki egyszer a bolhapiacon a feleségét is bemutatta. Vele pl. szívesen elmennék, főleg hogy tudom esélyem sincs. Azokkal a barátaimmal, akikkel horgászunk, nem tudnám elképzelni. Az olyan abszurd lenne. A feleségemmel sokat járunk hasonló programokra.

Ezért nem mindegy, hogy kire számít ember.


Viszont az eddigi hozzáállásodból lejött, hogy te eleve nem vagy ilyen toleráns. Te előítéletes módon képet alkotsz az alapján a két mondatom alapján, amiben szándékosan nincs benne a valódi álláspontom.

Ráadásul ezek az indokok nem érdekelnek, illetve csak a saját álláspontodnál ragadsz le, hogy TE mit gondolsz, és hogy TE mit nem tartasz fontosnak.

Nagyfokú egoizmusról és intoleranciáról árulkodik.


Eszerint keressél, könnyebben találsz barátot/társaságot, ha ezeket felvállalod. Nem az kell, hogy mi van a lábad közt.

2021. jún. 9. 12:55
 29/50 anonim válasza:
22... A barátságba nem fér kaland. Ha szexelni akarsz vkivel és az is veled, az a te dolgod. De másra ilyen nézeteket eröltetni gyökérség.
2021. jún. 9. 12:55
 30/50 anonim válasza:
Idén mikorra saccolják a levendula szezont?
2021. jún. 9. 13:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!