Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nincs kedve valakinek elmenni...

Nincs kedve valakinek elmenni idén levendulát szedni velem? :)

Figyelt kérdés
A legtöbb ismerősömet vagy nem érdekli a program, vagy nem ér rá. Én viszont nagyon szeretem ezt az elfoglaltságot, de egyedül nem mennék. Valakinek van kedve jönni? :)

2021. jún. 9. 11:22
1 2 3 4 5
 31/50 anonim válasza:

Én sem értem, hogy miért nem lehet minimális adatot (kor, nem, megye, ismerkedés célja, célréteg) legalább megadni ebben a rovatban.

Bármilyen barát v. -társkeresőn van némi támpont.

A beszélgetnél, leveleznél velem üres kérdésekre, nekem is lehet írni kommentekre miért várják itt, hogy jelentkezzen bárki is?

Minek álszenteskedni, hogy a barátság szempontjából mindegy. Biztos vagyok benne, hogy aki ezt írja, az se barátkozik akárkivel!

2021. jún. 9. 13:10
 32/50 anonim válasza:
Kerdezo, rossz oldalra irtad a kérdést. Itt csak kanos férfiak nezegetik ezt a kategóriát, akik rendszerint nem értik a “barátkozás” szót. Meg azt sem, hogy valaki szeret hűséges maradni egy kapcsolatban, és csak azert is erőlteti a kalandot. Én valami Facebookos csoportban próbálkoznék, ott rogton latsz kepet a másikról, meg tudod ítélni, hogy alkalmas e egy ilyen programra, mindenféle bepróbálkozást hanyagolva.
2021. jún. 9. 13:39
 33/50 anonim válasza:

Én itt egyszer írtam ki kérdést régebben, egyértelműen barátkozóst, kor, nem stb. feltüntetve, és elárasztott a sok kanos férfi üzenettel. Hiába írtam, hogy nem párt, nem szexpartnert keresek, nem barátság extrákkal.

Komolyan.. ahelyett, hogy érdekelne a program vagy a másik, és ráírnál, inkább fogalmaztok pár kötekedős kommentet, de minek? Ha nem tetszik, nem kell nézni, reagálni.

És az miért álszenteskedés, ha valakinek nem elsődleges a külső. Ha tökjól eldumáltok, közös az érdeklődés is, nem az a fontos? Ha nincs mögöttes szándék meg összhang van, akkor királyság van.

2021. jún. 9. 13:40
 34/50 anonim válasza:

Én is nagyon szívesen elmennék veled! Hidd el, se megerőszakolni nem akarlak, se rád nyomulni. Viszont egy másik férfivel biztos, hogy nem megyek el kettesben virágot szedni!


Mondhatod, hogy homofób vagyok, de akkor is ez van.


Nyilván, hogy hová valósi vagy , az azért lényeges, mert ha az ország két végén élünk akkor az nem lesz jó.


Egyébként a Balatont imádom. Bármilyen évszakban szeretek oda menni.

2021. jún. 9. 14:46
 35/50 anonim válasza:

Most jöttem, sok hozzáfűzni valóm nincs, az előttem hozzászólók néhány kivételtől eltekintve teljesen jogosan oktattak ki téged, tehát részben el lett rontva a kiírásod.


Valamit azért mégis csak hozzáfűznék ehhez. Miért kell általánosítanod? Milyen alapon hiszed azt azokról az emberekről, akiket nem is ismersz, hogy téged mindenki csak megakarna dugni, ha kiírtad volna legalább a nemedet. Az tény, hogy sok az aberrált az oldalon, de legalább ugyanannyi normális ember is használja ezt az oldalt. Ha netán kaptál volna néhány ilyen privátot, akkor nagyon egyszerű a dolog, törlöd őket és tiltod a felhasználót. Ilyen egyszerű.

2021. jún. 9. 14:52
 36/50 anonim válasza:
hozzáfűznivalóm*
2021. jún. 9. 14:54
 37/50 anonim válasza:
🤦🤦
2021. jún. 9. 15:55
 38/50 anonim válasza:

Szerintem nem általánosított, csupán ki szerette volna kerülni a nem kívánatos dolgokat. Bár nem látok a Kérdező fejébe. Ez egy gyk-s kiírás, a saját preferenciáid alapján mondod, hogy el van rontva.

És egy üzenetből minden esetben ki lehet szerinted szűrni a másik szándékát?

2021. jún. 9. 16:00
 39/50 anonim válasza:

Mi olyan nagy program a levendula szedésen?

10 perc alatt leszedsz egy csokorral, és utánna?

Egy strandolás, szörfözés, vitorlázás, kirándulás kicsit jobban hangzik.

2021. jún. 9. 17:38
 40/50 anonim válasza:

Nem az a 10 perc, amig leszedi az ember.. Hanem az odaút, körbenézés, beszélgetés, visszaút.

Én ha levendulát akarok szedni egy nagy csokorral, el se kell mennem Tihanyig, itt is tudok helyet, ahol szokott van, sőt, ha még szedek az ottaniaknak, külön örülnek neki.

Ott viszont egy hatalmas területen van, látványnak, illatnak is szuperjó.

Kérdező, amúgy azt tényleg leírhattad volna legalább, hogy melyik városból, vagy megyéből vagy, mert mondjuk ha elmennék szivesen, azért nem mindegy, hogy az odaút alatt ketten megyünk, vagy egyedü vonatozok:D

2021. jún. 9. 18:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!