Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Incel találkozó? Menjünk el...

Incel találkozó? Menjünk el kirándulni.

Figyelt kérdés

olvasgatom a társkeresős témákat: incel [rákerestem], duci, önbizalomhiányos, incel nő, duci önbizalomhiányos incel férfi, 20/30/több éves, alfák, béták, deltás alfák, szociofób omegák - keservek, kérdések, bizonytalanság, feladjam, ne adjam, rám se néz, se ez, se az és mióta..

Menjünk el kirándulni. Holnap. Zárójelben pénteken.

Akár incel, akár nem. Ha kiváncsi vagy egy incelre gyere és bármelyiket hazaviheted egy éjszakára :o)

Mondják, ha emberek együtt vannak, kirándulnak, dolgoznak, tanulnak, kukoricát csuhéznak vig citeraszó mellett, sportolnak, imádkoznak.. egy d**** tuti lesz. Ez olyan, mint a lottó.

Új vagyok, tegnap regisztráltam. 10 percig nem lehetett témát inditani. Majd hat órára bannoltattam is magam, nem ment könnyen.



2021. júl. 2. 07:22
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

1>7 csak a magam nevében nyilatkozhatok, én ennyi idő alatt biztos nem változom át csinos lánnyá

1>9 jogos, igaz, vissza is csúsznánk pár évszázadot. Szelektálunk, az emberkereskedelmet kinőttük

2021. júl. 2. 10:53
 12/31 anonim válasza:

incel = béta ferfi.


"hey inceks, just have sex... duh"-penelope scott-cigarette ahegao

2021. júl. 2. 11:02
 13/31 A kérdező kommentje:

1>12

Szép, már-már adott esetben himnuszi. „Liquid eyeliner stuck to the door”.. „God bless this perfect shitstorm”. Köszi!

2021. júl. 2. 11:16
 14/31 anonim válasza:
direkt a traschcore műfahra épül... de, jólvan menj partizni az autista Eliott Rodger meg a masik incel Ted Bundyval xd
2021. júl. 2. 11:23
 15/31 anonim válasza:

14

Ted Bundy hol volt incel?

2021. júl. 2. 11:29
 16/31 anonim válasza:

azért 30+ nő megölése...

azért, mert összetörte a csaja a szívét, utalta és bümtetni akarta a hosszú, közepen elvalasztott BARNA hajú csajokat...(vagy ez túl szűk női kör, hogy incelnek legyen titulálva?)

2021. júl. 2. 11:32
 17/31 anonim válasza:

16

"Az incel az angol involuntary celibates, magyarul "önkéntelen cölibátus" rövidítése, egy online szubkultúra tagja, akik úgy definiálják magukat, hogy vágyuk ellenére sem képesek romantikus vagy szexuális partnert találni."

(wiki)


Ted Bundy már azelőtt ölt nőket, hogy megismerte a barátnőjét. A barátnője nem törte össze a szívét. stb.

Szerintem nézd meg a Ted Bundy Tapes c. mini Netflix sorozatot. Akkor jobban képben leszel.

2021. júl. 2. 11:42
 18/31 anonim válasza:
"önkéntelen" helyett szerintem "nem önként választott" lenne helyes
2021. júl. 2. 11:43
 19/31 A kérdező kommentje:

1>14 véleményed szerint aki incel az sorozatgyilkos. Logikus lehet. Csak úgy, mint az autisták. Tényleg, érdekes felvetés.

Sok nagy méretű nejlonzsákra lesz szükségünk. Ha másra nem jók, majd összegyűjtjük a szétszórt szemetet az erdőben

2021. júl. 2. 11:49
 20/31 anonim válasza:

egyaltalán nem azt mondtam!

azért ideztem Bundyt mert nőgyűlölő volt. Jeff Dahmer nem volt incel, ahogy Ed Gein se! Illetve Aileen Wuornos sem, me forgasd ki a szavaim, köszi:)


1969 után kezdődtek a gyilkossagai(egyről lehet azelőtt tudni, egy fiatal lanyt ölt meg, amikor 15-16 volt vagy valami olyasmi, de az sem 100%, sosem íteltek azert el. Neztem a sorozatot, ahogy minden sorozatgyilkosról, es Jeffres Epsteinről is), es akkor ismerkedett meg Lizzel, viszont az előző baratnőjere gondoltam, aki azert szakított vele, mert míg ő gazdag csaladból szarmazzott, Ted nem. és rajta is bosszút állt, összetörte a szívét.

2021. júl. 2. 11:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!