Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Incel találkozó? Menjünk el...

Incel találkozó? Menjünk el kirándulni.

Figyelt kérdés

olvasgatom a társkeresős témákat: incel [rákerestem], duci, önbizalomhiányos, incel nő, duci önbizalomhiányos incel férfi, 20/30/több éves, alfák, béták, deltás alfák, szociofób omegák - keservek, kérdések, bizonytalanság, feladjam, ne adjam, rám se néz, se ez, se az és mióta..

Menjünk el kirándulni. Holnap. Zárójelben pénteken.

Akár incel, akár nem. Ha kiváncsi vagy egy incelre gyere és bármelyiket hazaviheted egy éjszakára :o)

Mondják, ha emberek együtt vannak, kirándulnak, dolgoznak, tanulnak, kukoricát csuhéznak vig citeraszó mellett, sportolnak, imádkoznak.. egy d**** tuti lesz. Ez olyan, mint a lottó.

Új vagyok, tegnap regisztráltam. 10 percig nem lehetett témát inditani. Majd hat órára bannoltattam is magam, nem ment könnyen.



2021. júl. 2. 07:22
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

20

Értem. Akkor arra a barátnőjére gondoltál!

Hát ő egy nagyon zavarodott elme volt.

De szerintem az incelek nem utálják a nőket, csak addig vannak olyan ambivalens kapcsolatban velük, amíg nincs barátnőjük. Ha lesz, akkor már nem lenne bajuk velük.

2021. júl. 2. 12:09
 22/31 A kérdező kommentje:

Jó lenne feltornázni ezt a threadet 100 emberig, hogy holnap értelme legyen bárminek is.

Most úgy néz ki ketten megyünk kirándulni a moderátorral.

Persze nem több ezer fős spontán bulit vizionálok, mert erdőben már az inkább környezetszennyezés lenne .

Hogyan kell szavazást készíteni, nem látok ilyen gombot.

2021. júl. 2. 12:41
 23/31 anonim válasza:
Azt kell érteni, hogy egy incel nem megy kirándulni. Aki kirándulni megy az nem incel.
2021. júl. 2. 12:46
 24/31 A kérdező kommentje:

1>23 Értem és elszomorító.

Önbeteljesítő jóslat. Ördögi kör. Pedig az itteni kérdésáradat alapján - ki-ki besorolja-e már magát ebbe a kategóriába vagy még nem - úgy tűnik lenne igény a változtatásra. Hiszen a kérdésket a bizonytalanság szüli. Azt gondoltam lenne igény kilépni a komfortzónából. Hogy aki beismerve vagy sem, incel helyzetben téblábol egy helyben évek óta, az ki akar lépni. Jó ötletnek tűnt a hasonló helyzetben lévő emberek összeeresztése.

2021. júl. 2. 12:54
 25/31 anonim válasza:
Az incel lét értelme, hogy nem akar belőle kilépni, semmilyen módon nem akar a környezetéhez alkalmazkodni. Sírni akar, hogy nincs nője.
2021. júl. 2. 12:58
 26/31 anonim válasza:
A modi is incel?!
2021. júl. 2. 15:10
 27/31 A kérdező kommentje:

1>26

Mi a modi? Bocs, lehet másik generáció vagyok, az incel-re is tegnap kerestem rá. Körvonalazódik a jelentése. Lehet, hogy egy trumpista szintű gyúlöletcsoport vagy ártalmatlan búsuló juhászok, kiégett hyperszekszuálisok..?

A modi-k között gyakoriak a sorozatgyilkosok?

2021. júl. 2. 15:31
 28/31 anonim válasza:
Modi - moderator
2021. júl. 2. 15:46
 29/31 A kérdező kommentje:

1>28

Ja! Bocsánat, teljesen félreértettelek. Nem derült még ki, hogy kinél próbáltam magamat tegnap este visszakönyörögni ide.

2021. júl. 2. 17:00
 30/31 anonim válasza:
Na és milyen volt a túrázás? Valaki vitt baltát?
2021. júl. 4. 16:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!