Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok előfordulhat...

Lányok, nálatok előfordulhat ilyen szituáció? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Egy kávézóban megláttok egy szimpatikusnak tűnő srácot, ahogy egyedül ül egy asztalnál és olvas, ti pedig leszólítjátok, hogy ismerkedést kezdeményezzetek vele. Meglépnétek ilyet, vagy inkább nem akarnátok zavarni?

Vagy épp ellenkezőleg: ha ti ülnétek egyedül egy kávézóban, adnátok esélyt valakinek, ha ismerkedni szeretne és szimpatikusnak tűnik elsőre?


Ha a korotokat feltüntetitek a válaszotok végén, azt megköszönöm 🙂



2022. jan. 2. 22:30
1 2
 11/16 anonim válasza:
Minden nap egyedül ülök be egy kávézóba, igaz, ismerem a baristákat. Sosem szólított még le egy lány sem, csak egyszer, akinek útban volt a sisakom. :)
2022. márc. 27. 21:23
 12/16 anonim válasza:
En leszolitottam egy sracot de nem akart velem ismerkedni sajnos
2022. máj. 10. 13:27
 13/16 anonim válasza:
Légy okos. Tudd meg a nevét,jelöld be fb-on vagy más felületen. Ha reagál rá pozitívan akkor van okod reménykedni. Talán még az ismerkedést is elkezdi. Persze ha komoly dolgot is akarsz tőle és megismerni. Ha csak szex akkor nyugodtan menj oda akár olvasás témával is.
2022. jún. 28. 12:23
 14/16 anonim válasza:
Én szívesen beszélgettem emberekkel régebben, de nem társkeresési célzattal, csak úgy. Szóval nem nagyon mentem oda senkihez, nehogy félreértsenek. Ha velem akart valaki beszélgetni, mikor pl várakoztam valahol, nem volt baj. Ha nyomulni kezdett, akkor viszont gyorsan ott hagytam.
2023. febr. 7. 16:00
 15/16 anonim válasza:
Leszólítani nem mivel Nő vagyok először megvárom míg a a férfi kezdeményez. Ha oda jönne és szimpatikusnak találnám igen akkor ismerkednék szivesen.
2023. márc. 13. 00:46
 16/16 anonim válasza:

Szia. Nekem jól esne ha a lány odajönne mondjuk,kérdés hogy néz ki és mennyire szimpatikus. Az, hogy én odamennék-e az már kétesélyes, mert rossz néven venné nyilván. Tolakodónak hinne szerintem, ez mindig így van. A still az amitől ez függ. Hogyan közelítesz, inkább csak lazán, hogy ne gondoljon rögtön arra hogy bejön neked. Én is odamentem egy nőhöz beszélgetni egy nap, kérdeztem mit csinál, hány éves. Nem vette jó néven az biztos, pláne ha gyűrű van az ujján. Azt is nézd, ha foglalt valaki, már rögtön offol szerintem, bár kitudja.


21/f

dec. 8. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!