Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hiányzott/hiányzik egy testvér...

Hiányzott/hiányzik egy testvér, akire mindig számíthatsz?

Figyelt kérdés

A napokban gondolkodtam rajta, hogy milyen jó lenne valaki az életemben, aki nem csak barát lenne, hanem egy sokkal erősebb bizalmi kapcsolatot jelképezne a testvéri kapcsolatunk.


Sajnos az élet úgy hozta, hogy nekem ez több ok miatt nem adatott meg, de szerintem ezt ki lehet alakítani idővel és bizalommal.


Mit gondoltok erről?

Ha nektek is hiányzott az életben egy ilyen, esetleg lenne kedvetek beszélgetni?


2023. jan. 8. 18:46
 1/10 anonim válasza:
Szerintem ez nem olyan egyszerű, mint elképzeled. Két testvérem van. A testvér tény, hogy életed végéig kötelék, minket úgy is neveltek, hogy mindig legyünk jóban, ne legyen viszály, DE... Azért 30 év alatt volt, amikor kölcsönösen az egyik testvérem volt a másik barátom, meg voltak évek, nagyon hosszú évek, amikor konkrétan ki is mondtam, hogy ha nem a testvérem lenne, én tuti nem akarnék barátkozni vele. Nem mindig pozitív, szimplán csak egy extra emberi kapcsolat, amit mindenki a világnézete szerint a lehető legjobban próbál kezelni, de mint minden emberi kapcsolatban, legalább annyi kötelezettség és áldozat kíséri a testvéri kapcsolatot, mint előny.
2023. jan. 8. 19:30
 2/10 anonim válasza:
Igen, jó lett volna ilyen, nem olyan, akit kaptam...
2023. jan. 8. 19:41
 3/10 anonim válasza:
Igen, hiányzik, szerettem volna.
2023. jan. 8. 19:46
 4/10 anonim válasza:
Igen hiányzik, bár van egy testvérem de egyátalán nem olyan a viszonyunk sajnos
2023. jan. 8. 19:49
 5/10 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem hiányzik, sőt, belegondolni is rossz, hogy milyen lenne ha lenne!
2023. jan. 8. 19:51
 6/10 anonim válasza:

Igen, gyerekként és tiniként nagyon szenvedtem egy testvér hiányától. Meg is fogadtam már akkor, hogy én biztosan több gyereket szeretnék, hogy az én gyerekem ezt ne tapasztalja meg.

Felnőttként már nem hiányzik annyira. Jobban rálátok a felnőtt testvéri kapcsolatokra. Látom hogy a családban, ismeretségi körben milyen viszonyban vannak a testvérek. Látom hogy sokszor hiába kapálózik az egyik, ha a másikat nem érdekli, semmit nem ér. Már nem hiányzik.

2023. jan. 8. 20:01
 7/10 anonim válasza:
Van testvérem, de semmiféle bizalmi kapcsolat nincs köztünk:D
2023. jan. 8. 23:28
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, de valami olyasmire gondoltam, hogy egy barátság is lehet hasonlóan bizalmas szinten, mint egy testvéri kapcsolat, én erre vágynék
2023. jan. 14. 14:14
 9/10 anonim válasza:
Van testvérem, gyerekként még megvolt az a véd és dac szövetség, mára már ... konkrétan semmi. így hozta az élet. Egy baráttól is megkaphatod azt a bizalmi szintet, de ehhez idő kell, és persze mindenek feletti bizalom oda- vissza.
2023. jan. 15. 10:06
 10/10 anonim válasza:
Mit szabad rólad tudni?
2023. jan. 27. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!