Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Más is érzi úgy, hogy könnyebb...

Más is érzi úgy, hogy könnyebben menne az életmódváltás, ha nem egyedül vágna bele?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, ez egyéni elhatározás, de nekem pl könnyebben megy, ha van kivel átbeszélni, egymást támogatni. Van ezer életmódváltó csoport, legtöbb több ezer tagos. Nem ilyenre gondoltam. Hanem csak néhányan támogatnánk egymást. Ötleteket lehet e adni. Illetve húzni egymást. Szeretnék újult erővel belevágni, de nagyon hiányzik a társaság, akivel napi szinten kommunikálhatnám, hogy hogy sikerült a nap, vagy épp mit hibáztam, vagy csináltam jól, de nem akarom ezer emberel megosztani. Lenne kedve valakinek csatlakozni?
dec. 25. 18:15
1 2
 1/17 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, jó lenne valakivel motiválni egymást :)
dec. 25. 18:20
 2/17 anonim válasza:
Én idén fogytam 18 kilót. Ahogy írtad, egyéni elhatározás kérdése. Minden más csak kifogás.
dec. 25. 18:21
 3/17 A kérdező kommentje:

Nekem is lement 17 kiló. De eleinte segítséggel, amíg megszoktam, hogy mit egyek és ne, illetve mikor. Meg volt egy pár hetes program, ami nagyon szuperül motivált. Fotóztam a kaját > nem ettem többet, csak amit kikészítettem. Számoltam a kalóriát = nem léptem túl, mert akkor nem lett volna mit megosztanom a kis csoportban. De aztán vége lett ennek a programnak nyár elején és azóta folyamatosan próbálok visszaállni, de hiányzik a kontorll. Mostanra már vissza is jött pár kiló.

2-es teljesen igazad van! De nem vagyunk egyformák és nekem hatalmas segítség, ha van egy szűk támogató közösség. Mintha rajzolnék valamit és magamnak összecsapom vagy másnak is megmutatom, ezért próbálom jobban csinálni.

Igen, minden kifogás és nem tagadom, akkor gyenge vagyok, ezért szeretnék valakit, akivel egymást támogatva erősebbek lennénk. 🤗

dec. 25. 18:42
 4/17 anonim válasza:
más nem érzi úgy
dec. 25. 18:52
 5/17 anonim válasza:

Nekem jobban megy egyedül. Volt, hogy a férjemmel közösen kezdtük, de ugyanúgy visszaestünk, hiszen szerettük egymást duckón is.

Nyáron lett egy elhatározásom, férjem néha csatlakozik, néha pihenteti. Teljesen függetlenül csinálom tőle és eddig ez a legtartósabb életmódváltásom.

dec. 25. 18:55
 6/17 anonim válasza:
Szerintem jobb nem másokra támaszkodni, mert ha ők botlanak, akkor lehet hogy te is botlassz velük. Szerintem ez egyéni dolog, csak rajtad áll. Persze ahányan vagyunk, annyi félék... Ha te úgy érzed neked ez így segítség, akkor hajrá. :)
dec. 25. 19:52
 7/17 anonim válasza:
Önkontroll kell hozzá... Ezt fejleszd. Ha gondolod, írj!
dec. 25. 21:14
 8/17 Versenyzővagyok válasza:
Mindig jobb ha van aki ösztönöz
dec. 26. 10:26
 9/17 anonim válasza:
Már nem. Csak magad miatt csináld.
dec. 26. 10:36
 10/17 anonim válasza:
Nekem kifejezetten nem. Zavarna a másik beleszólása, okoskodása. Edzeni is egyedül szeretek, és nem a másik nyűgjét hallgatni közben.
dec. 26. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!