Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogyan fogyott le? Milyen...

Ki hogyan fogyott le? Milyen edzés tervvel?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni és azt láttam hogy a súlyzós edzések jobbak mint az órás kardiók. Én egy 60 kilós 165 centis lány vagyok, a hasam nem lapos, van oldal zsírom és nem szeretem. Lapos fenekem van. Ezeken szeretnék változtatni. A diéta része okés, de a többiben tanácstalan vagyok. (Nem kérek olyat hogy nem kell fogynom, jó ez így stb.)

2023. aug. 19. 03:22
 1/6 anonim válasza:
40%
A fogyáshoz nekem az bejött hogy sok vizet ittam (kb 4 litert naponta, de egyszerre ne igyál sok vizet, mert vízmérgezést lehet kapni) és kisebb tányérokba szedtem az ételt. Ha szeretnéd erősíteni a tested akkor nem kell lefogynod, mert így van miből erősödnöd, ha úgy gondolod hogy van rajtad felesleg, ez a burkolás. Ha nincsen az emberen felesleg, akkor nem tudja miből fejleszteni az izmokat.
2023. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%
Amúgy meg mindenkin van egy kis felesleg. Az instagrammon meg legtöbbször meg vannak szerkesztve a képek, vagy arra a néhány másodpercre behúzzák a hasukat.
2023. aug. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

A te paramétereddel tényleg valamiféle izomépítő edzés lenne a legjobb. Attól formásodnál. Csak ne csodálkozz, ha ugyan vékonyabb leszel, de a mérleg nem mutat kevesebbet. Ha eddig nem sportoltál, akkor eleinte veszthetsz úgy zsírt, hogy közben az izmaid vastagodnak. Így lehet, hogy ugyanannyi kiló leszel, sőt akár több, de közben vékonyabb.


Ami a pocakot illeti, lehet, hogy a haránt hasizmaid erősítése segítene, nem feltétlenül a háj a sok ott. Hanem az izmok nem tartják jól a beleket, szerveket, lóg az egész, és ettől tűnik nagynak.

2023. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
35%
Rubint Réka fenék, has programja sokat segíthet.
2023. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
48%
Kalóriadeficittel. Nem edzéstervvel
2023. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen idős vagy? - ez azért nem mindegy, mert ahogy megyünk előre a korban, egyre nehezebb ezektől megszabadulni.

Én egy komplex, mindenre kiterjedő "terápiában" hiszek. Nálam ez 7-8 hónap alatt -16kg-ot hozott. (volt persze miből)

2023. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!