Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 hónap alatt mennyit lehet...

7 hónap alatt mennyit lehet egészségesen fogyni kb?

Figyelt kérdés

dec. 13. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
15-20 kilót.
dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

20-25 kg-t.


Heti 1 kg-val lehet számolni kb.

dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A heti 1 kg szerintem elég sok. Én inkább féllel számolnék. Plusz az elején lehet hogy nehezen indul be, közben lehetnek stagnálások. Én inkább azt mondanám hogy 15, ha nagyon király vagy akkor 20.
dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Nekem 12 kiló ment le 7 hónap alatt, pedig sok van rajtam.

Nem jó a szervezetnek a nagyon hirtelen fogyás, meg lehet tőle bolondulni.

dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha 200 kg vagy induláskor, akkor reális a heti 1 kg. Ha 70 kg-ról indulsz, akkor inkább csak heti fél.


De igazából ennek nincs jelentősége. Ha túlsúlyod van, akkor a legjobb időpont, hogy hozzákezdj a leadásához a most. Nem számít, hogy mikorra fogod tudni leadni az egészet.

dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hónap alatt dobtam le 16 kilót. Heti 1 kilót ajánlanak normálisan, de az esetemből kiindulva talán nincs baj a másféllel sem. Tehát egyáltalán nem sok az egy!

Bár annyi különbség és furcsaság van az én esetemben, hogy valójában - sokkal korábban elkezdett rostdús étrend közben - a 16 kiló fele egy gyógyszer mellékhatása volt már 20 évtől lerakódva. A régóta tartó új étrendem valahogyan később hirtelenül dobta ki.

dec. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!