Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Más is érzi úgy, hogy könnyebb...

Más is érzi úgy, hogy könnyebben menne az életmódváltás, ha nem egyedül vágna bele?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, ez egyéni elhatározás, de nekem pl könnyebben megy, ha van kivel átbeszélni, egymást támogatni. Van ezer életmódváltó csoport, legtöbb több ezer tagos. Nem ilyenre gondoltam. Hanem csak néhányan támogatnánk egymást. Ötleteket lehet e adni. Illetve húzni egymást. Szeretnék újult erővel belevágni, de nagyon hiányzik a társaság, akivel napi szinten kommunikálhatnám, hogy hogy sikerült a nap, vagy épp mit hibáztam, vagy csináltam jól, de nem akarom ezer emberel megosztani. Lenne kedve valakinek csatlakozni?
dec. 25. 18:15
1 2
 11/17 anonim válasza:
Ez csak kifogás.
dec. 26. 14:42
 12/17 anonim válasza:
En is ugy gondolom hogy segítene, de en nem tudok masnak segiteni es tanacsokat adni
dec. 26. 15:22
 13/17 anonim válasza:

Nem :D pont nem érdekel más mit érez ezzel kapcsolatban. Én testem, én döntésem. 4 éve nem eszek cukrot, sima lisztet, zsírt, étolajat, heti 3x sportolok, sose kérdezősködtem,hogy csatlakozik-e valaki. Mai napig várnék a csodára😆

Sose voltam husis. 55 kg, 162 centi :) már van 1 kisfiam is, bomba forma azóta is. Szules utan 3.héten már nyomtam a planket,kapáltam a kertet. Alig vártam hogy ujra mozoghassak.

dec. 26. 15:33
 14/17 anonim válasza:
szívesen csatlakoznék. csak lehet nem fogok írni naponta.
dec. 26. 15:56
 15/17 A kérdező kommentje:

10! Nem beleszólást meg okoskodást várok. És nem edzőtársat keresek. Csak jó lenne valakivel nap végé megbeszélni, hogy ki mit evett és mit sportolt. Talán még receptet is lopnék, ha tetszik a másik kajája 😈


11! Mi a kifogás??? Hol olvastad? Mindenképp megcsinálom, de jobb lenne társsal. Ha senki nem partner, akkor egyedül.


12! Nem baj, ha nincs tanács. Van bevált módszerem, de tényleg jó lenne valakivel megosztani 🤗Ha van kedved, írj!


14! Nem gond! Ha van kedved, írj! 🤗


13! Huh! Kemény vagy!

Igen, én testem, én döntésem. Eldöntöttem! Megcsinálom, de társsal nekem jobb lenne. Nem fogok másra várni, de akkor jobb lenne. Miért zavar másokat, ha társat keresek? Fáj nektek? Más a futáshoz keres társat vagy túrához vagy éppen pisilni mennek párban. Na én nem. De nem zavar ha más igen. Képzeld! Évek óta sportolok. Senkire nem várok. Örülj neki, hogy sose voltál husis. Én extra hízékony vagyok. A tipikusan “ránéztem egy zsömlére” él feljött pár kiló 😂 vagyok. 3 gyerekem van, emellett sportolok. A kaja a gyenge pontom és elítélsz, mert társat keresek, hogy könnyebben menjen? Szuper, hogy 3 hét után tudtál plankkelni, gondolom, már túl voltál a 6 hetes kontrollon 😉 Ezzel megint csak sikerült jól belém rúgnod ismeretlenül!!! Sajnos a szülés nem igazán ment jó, sajnos császár lett a vége. Képzeld! 7 hét után egy pár másodpercig sem tudtam a planket megtartani. Tudom mi a különbség a két féle szülés között, mindkettőhöz volt szerencsém. De a császár után az ember kb a nulláról kezdheti önhibáján kívül. Így is nehéz feldolgozni, de köszönöm a “szuperanyu” bemutatkozást! 😘 És nem, nem hagytam el magam terhesség alatt, a kiírt napig sportoltam, persze így is sikerült híznom. Le a kalappal, te ügyes vagy én meg béna!


Akkor még egyszer összegezném! Mindenképp változtatok, megcsinálom. Nem vagyunk egyformák❗️Nekem könnyebben megy, ha valakivel meg tudom beszélni a dolgokat (ha ért hozzá, ha nem). Ha valaki partner lenne ebben, az írjon, a többieknek meg megköszönöm, ha nem bántanak, van elég bajom!



Jó!

dec. 26. 20:12
 16/17 anonim válasza:
Én nem vagyok egyedül, a férjem segít ha kérem ( pl x ideig dugja el a csipszet, édességeket, mert nálam ezekre havi 1 alkalom a limit, illetve ezen túl megkértem hogy itthon ne előttem egyen ilyeneket), de így se sokkal könnyebb. Nálam nagyon hullámzó. Vannak hónapok amikor egyáltalán nem visel meg és jól megy a diéta, máskor meg hónapokig a falat kaparom, hogy elegem van az egészből, az állandó kontroll, meg sokszor hulla vagyok nap végére és akkor még edzeni is kell mennem... de fel nem adhatom. 5 évem már ráment, lefogytam, tartom az egészséges súlyom, és nincs az az isten, hogy visszahízzak, nem hagyhatom, mert még egyszer nem hiszem, hogy végig tudnám csinálni.
dec. 26. 22:34
 17/17 anonim válasza:

Én is egy társat keresek, akivel meg lehet beszélni a napokat, akár naponta.

De inkább férfit.

F

jan. 6. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!