Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Élőben vagy neten jobb ismerke...

Élőben vagy neten jobb ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 10:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
#6 vagyok. Például azt éreztem túlzásnak, hogy "Net eleve kilőve". Oké, elismerem, hogy többen válaszolunk annak, aki kiköpött Brad Pitt, csak aztán jön a csalódás, hogy a túlságosan szép fiúk nemi életen kívül nem akarnak tőlünk semmit. (Igen, most durván általánosítok, tudom.) Úgyhogy ha picivel idő- és energiaigényesebb is, de azért szerintem jó dumával akkor is lehet ismerkedni neten (is), ha az ember nem tűnik filmsztárnak. :)
2020. máj. 28. 17:23
 12/14 anonim válasza:
#8 Miért, kormányablaknál várakozva pont van idő ismerkedni 😂 Vagy a tescoban egy hosszabb sorban 😂 Ha nem igénytelen, ápolatlan az ember, már van esélye. Nem mondom, hogy mindenkinél, de beszélgetést lehet kezdeményezni, és ugye bármikor bármiből bármi kialakulhat.
2020. máj. 28. 21:17
 13/14 anonim válasza:

(#3 és #8 voltam, nő vagyok)

A net annak működhet, aki átmegy az első szűrőn = kép, és ahogy #11 említette, jó a dumája. De ha belegondolok, ez élőben is igaz.

#12 Hozzám még nem jött oda soha senki ezeken a helyeken. Erre még mondhatjuk, hogy persze, mert én ronda vagyok. DE! nálam előnyösebb külsejű nők (és férfiak) esetén sem láttam erre példát. Mindenki a párjával, családtagjával, barátjával, ismerősével, egyéb kísérőjével foglalkozik, ha egyik sincs jelen, akkor online "beszél" vele. Idegennel nem áll le bájcsevegni senki ilyen helyeken, helyzetekben (sem). Múlt héten pl. a NAV előtt álltam egy igen hosszú sorban, a szép tavaszias időben. Senki nem kezdeményezett sem nálam, sem a többi nőnél, pedig csinosak is voltak bőven, vegyes korosztály. És ez vidék, ahol azt hinnénk, hogy közvetlenebbek az emberek... Szóval engem mindig meglep, amikor azt olvasom, hogy bárhol/mindenhol lehet ismerkedni. Nagyon nem ezt látom.

2020. máj. 28. 22:30
 14/14 anonim válasza:
Élőben. Látod a másik fél arcreagálását, hallod a hangsúlyát érdekli e mit mondasz. Kapásbol jön a válasz nem 5-10 perc múlna miután látta az üzeneted, és élőben nem vághat rá ennyit ha nem tud mit mimondani hogy "lol"
2020. máj. 29. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!