Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találhatnék egy életre...

Hol találhatnék egy életre szóló társat lassan 20 évesen, ha introvertált személyiség vagyok, aszexuális és gyereket sem szeretnék egyáltalán? Lány vagyok.

Figyelt kérdés

Évek óta próbálkozom, irogattam már emberekkel itt is, más anonim felületeken is, de amint ezek a feltételek szóba kerülnek egy idő után mindenki felszívódik. Tisztában vagyok vele, hogy egy elég speciális eset vagyok és nem is várom el, hogy mindjárt 10 jelentkezőm is akadjon, de kicsit el vagyok keseredve, hogy talán soha nem lehetek majd boldog senkivel, mert a hozzám illő fiúval majd pont elkerüljük egymást...

Az aszexualitás egyébként nem úgy értendő esetemben, hogy egyáltalán nem igénylem a fizikai közelséget, mert arra nagyon is vágyom, csókra, ölelésre stb., csak konkrétan az aktustól undorodom, nem érdekel a dolog.



2020. máj. 28. 20:31
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ha gondolod írhatsz. :)
2020. máj. 28. 23:22
 12/15 anonim válasza:
Nem vagy aszeszexuális, csak nem ismered magadat elègè. Volt már dolgom ilyen lánnyal mint te, csodálatos egy szemèlyisège volt. Ellenálló, okos, agyafúrt, magányos kis törődés kellett neki ès kinyílott akár egy szèp rózsa. Utána magasan szárnyalt, közvetlen lett kedves èrdeklődő. Nem volt semmi szex köztünk, de egyszerűen felemelő érzés volt látni az igazi valóját. Te is lehetsz ilyen, ha megtaláltad azt aki Ki rángatja belőled, ezt az igazi belevaló vagány csajt. Sok sikert kívánok kedves
2020. máj. 29. 01:35
 13/15 anonim válasza:
Dettó ugyanez. 22F
2020. jún. 1. 15:08
 14/15 Aspy90 válasza:

Sziasztok. Én is aszexuális vagyok, de nem voltam mindig az. A világ a szexualitás köré építi birodalmát és közben észre sem vesszük, hogy millió és millió dolog van, ami teljes testi és lelki örömöket nyújt az embereknek. Ránk kényszerítik és betaníttatják velünk, hogy a szex az egyetlen út, pedig ez nem így van.

Úgy gondolom, hogy az itt is elítélt aszexuális emberek sokkal intelligensebbek, mert képesek elfogadni magukat és van értékrendjük. Ez körülbelül az emberek 99%-nak soha nem fog sikerülni élete során.

Szeretnék egyszer rátalálni a páromra, bár nem igazán reménykedem egy ilyen züllött és aberrált világban.

Én jómagam azt hiszem a sok csalódás és a világ romlását látva kattantam be talán és egyáltalán nem vágyom a szexualitásra.

Viszont a szerelemre, törődésre, romantikára és arra, hogy óvhassak, vigyázhassak egy nőt, akit szeretek, arra mindennél jobban vágyok a világon.

Bár az esélyek nem mellettem szólnak, de bátran írjatok nekem privátba és ha nem is biztos, hogy kialakul egy kapcsolat, de szívesen segítek bárkinek, aki hasonló nehézségekkel küzd. (30/f)

2020. jún. 18. 10:00
 15/15 anonim válasza:

Hát szex nélkül te csak barátokat keresel.


De amúgy azt tippelném hogy eddig nem voltak jó élményeid ezen a téren, lehet ha rájönnél milyen jó akkor szeretnéd.


A többi dologgal amúgy nem lenne baj.

2020. jún. 18. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!