Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Én reagálom túl ezt a kérdést,...

Én reagálom túl ezt a kérdést, vagy társ nélkül az ember nem tekinthető a társadalom teljes tagjának?

Figyelt kérdés
Huszas évem közepéhez közelítek, és még nem volt tartós párkapcsolatom. Ez a téma engem különösebben nem izgatna, nem is igazán vágyok rá. Viszont a környezetemből egyre gyakrabban megkapom, hogy miért nincs senkim, mintha, ez szinte valami elvárás lenne már. Ti mit gondoltok erről a témáról?

2020. júl. 1. 23:06
1 2
 11/12 anonim válasza:

Mert sokan képtelenek felfogni, hogy van, akinek nem igénye, hogy párkapcsolatban legyen, mert el van egyedül is.

Mert az a "szokás", hogy legyen barátod, meg esküvő, meg gyerek, meg... "Mert akkor nem teljes az élet."

De utána mindenképpen meghallgathatod a panaszkodásukat a csődtömeg kapcsolataikról, meg a neveletlen gyerekeikről.. xD #életem

2020. júl. 2. 17:36
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, örülök, hogy ti is így látjátok, akkor nem fogom kívülállónak érezni magam. #11 XDD
2020. júl. 2. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!