Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek van létjogosultság...

Szerintetek van létjogosultsága a személyiségtípusokon alapuló társkeresésnek? Birdy alkalmazással vannak tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Le kell szögeznem előre, hogy én annak vagyok a híve, hogy ne címkézzük, egyszerűsítsük le a személyiségeket, hisz minden embernek totál egyedi. Vannak azért hasonlóságok és a könnyebb érthetőség érdekében viszont nem rossz az, hogy ha vannak típusok, kategóriák, mint egy sima társkeresőnél is (magasság, testtömeg, horoszkóp, házas, gyerekes stbstbstb).

Viszont a jó oldala az, hogy nem a felszínességre gyúr, számomra fontosabb, hogy az adott párjelöltnek adott esetben milyen a személyisége, lelki oldala.

Kezdeti lépésnek nem rossz, a többi úgy is rajtatok múlik, nem?


Tl;dr: nekem tetszik, nektek? Vélemények, esetleg tapasztalatok?

Tudom, nem magyar a cucc és 'valszín kevesen lehetnek rajta, szóval elég vékony (még) az a réteg aki itthon használhatja.


Való életben és más társkeresőkön is találkoztam már több olyan hölggyel akiket érdekelt az MBTI és volt olyan aki rám is írt, hogy ő is "idealista csodabogár". :))


Az oldal: [link]


41F, ENFP :)



#társkereső #MBTI #ENFJ, ENFP, INFJ, INFP, ESFJ, ESFP, ISFJ, ISFP, ENTJ, ENTP, INTJ, INTP, ESTJ, ESTP, ISTJ, ISTP
2020. júl. 27. 12:51
1 2
 11/15 anonim válasza:
Csak az Mbti - n alapuló társkeresés nem lenne sikeres hisz még nagyon kevesen vannak akik ezt jónak találják de egy közösségi weboldal ami ezen is meg máson is alapul az már sikeresebb lenne, de ott is lennének reklámok, hirdetések, és fizetős tartalmak.
2020. aug. 6. 11:11
 12/15 anonim válasza:

Én még nem próbáltam, és nem hinném, hogy ez itt Mo-n működne, mivel - ahogy már előttem is írták - nem ismerik elegen az MBTI-t. Ráadásul nem minden személyiségtípusra jellemző, hogy annyira elemezgetni akarnák magukat/másokat, tehát alapból csomó típus egyáltalán nem lenne jelen az appon.

Egyébként én is ENFP vagyok, és alapvetően (elméletben) nekem is nagyon tetszik ez az ötlet, jó lenne, ha meg lehetne valósítani. Én pl. tuti vadásznék az INTJ-kre. :D

Úgy láttam, tinderen is sokan kiírják a típusukat, szóval valamennyire ott is lehet ez alapján keresgélni.

2020. aug. 26. 02:02
 13/15 anonim válasza:
Én INTx vagyok és érdekes, de engem pont ezek a típusok irritálnak a legjobban :D Talán 1-2 kivétel van. De az egyetemi barátaim mind ISFJ, ISFP vagy INFP típusok és jól kijövünk.
2020. dec. 15. 22:09
 14/15 anonim válasza:

Nekem pefig a 16 personalities teszt alapján, azt hiszem más jött ki mint szűk 2 éve.

Szerintem emiatt nem.olyan megbizható. Vagy esetleg sikere lett valakinek ebből?

2021. szept. 17. 15:49
 15/15 anonim válasza:

16 Personalities-t ne használj, Nekem ESTP-t adott, a Sakinorva ESFJ-t és valóban az ESFJ igaz rám.

Itt GYIK-on láttam, hogy javasolták a Sakinorva-t és tényleg jobb, mint a 16 Personalities és részletesebb is.

2023. jan. 21. 05:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!