Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol és hogyan ismerkedtetek...

Hol és hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Iskola/egyetem és munkán kívül hol ismerkedtetek meg? Esetleg egy buliban, kávézóban vagy egy pub-ban? Írhatnátok sztorikat is, ha nem gond:)

2020. szept. 11. 20:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
Majdnem elütött a hülye biciklivel. :'D
2020. szept. 11. 20:15
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor jól indult XDD
2020. szept. 11. 20:18
 3/15 anonim válasza:
Akkor ő szó szerint értette hogy rádhajtott 😂😂
2020. szept. 11. 20:21
 4/15 anonim válasza:

A barátnőmmel egy színházi statisztaszerep meghallgatásra mentünk, enyhén kirittyentve.

Két helyes srác meg poénból ránk köszönt. Mindketten azt hittük, hogy a másikunk ismerőse.

A srácok utólértek minket, és tök udvariasan lenyomták az ismerkedős dumájukat. Nekem több se kellett, leléptem.

A barátnőm viszont összejött az egyikükkel.

Pár nap múlva elhívtak engem is egy koncertre. Ott egyértelművé vált, hogy mi jobban illünk egymáshoz a sráccal. A barátnőm akkor 20 éves elvált nő volt,kisgyerekkel,szinte csak szexpartnert keresett, mondhatni lemondott a fiúról a javamra.


Mindez 23 éve és 7 napja volt. 20 éve vagyunk házasok, van két gyerekünk.

2020. szept. 11. 20:32
 5/15 anonim válasza:
Azóta ő èletem szerelme, de mondtam neki, hogy ezentúl inkább az úton közlekedjen a biciklivel ès ne a járdán 😂
2020. szept. 11. 20:40
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyoos!!🥺
2020. szept. 11. 21:48
 7/15 anonim válasza:
Köszi! 😄
2020. szept. 11. 21:53
 8/15 anonim válasza:
Mi egy egyetemi tesi órán ismerkedtünk meg. Kosaraztunk egy csapatba kerültünk. Poénból felemelt a palánkhoz és akkor illetve a megnyilvánulásaiból éreztem, hogy ő kell nekem.
2020. szept. 12. 08:14
 9/15 anonim válasza:

Templom előterében találkoztunk.


Sokat beszélgettünk a faliújságra kirakott hirdetésekről. Így indult...


De aztán nem lett folytatás mégsem, mert elhalálozott az Édesanyám - ez pedig megtörte kettőnk között az összhangot végleg. Legalábbis részemről.

2020. szept. 12. 15:21
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, őszinte részvétem!:(
2020. szept. 12. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!