Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egyedülálló anyaként lesz...

Egyedülálló anyaként lesz lehetőségem találni egy olyan férfit aki megbecsül és szeret?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és van egy féléves lányom. Az apjával nem vagyunk együtt már, mert őszintén szólva elegem lett....sose figyelt oda rám, a kapcsolatunk során végig tartotta a kapcsolatot az exével, sokszor megbántott, kiabált velem és ha ivott eléggé agresszív volt, semmit nem segített a gyerekkel sem stb...

Nagy nehezen beláttam, hogy ez nem mehet így nekem egy életen át. Én nagyon szerettem őt, lehet ez volt a gond is mert nem ismertem be magamnak hogy visszafelé ez nem igaz.

Még nem vagyok kész egy új kapcsolatra és itt a kislányom is aki most a legfontosabb nekem, de érdekelne hogy ha majd eljön az idő szerintetek van esélyem egy olyan kapcsolatra ahol megbecsülnek és igazán szeretnek is?


2020. szept. 15. 14:16
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Ha megnézed a társkeresőket, Dunát lehet rekeszteni gyerekes fiatal csajokkal, nem véletlenül.

Elsősorban nem azzal van a baj, hogy van gyerek, hanem azzal ami a gyerekkel és az apjával jár.

Időnként úgyis felbukkan majd az "apuka" hogy beleköpjön a levesbe, hogy elrontsa az exe és a barátja kapcsolatát.

Millió módszer van erre, amit a gyerek segítségével fog majd kivitelezni. Tudnék mesélni példákat mert 2x is beleestem abba hibába, hogy gyerekes nővel jöttem össze.

Ráadásul sokszor a gyerekes nők csak egy anyagi forrásként tekintenek a férfira.

2020. szept. 15. 18:12
 12/22 anonim válasza:

Igen, de figyelj oda magadra, ne hagyd el magad, mert gyereked van és ezer dolgod, sokkal könnyebb dolgod lesz. Főleg ha nem feltétlen pótapát keresel, hanem egy barátot, aki a kislányoddal együtt szeret.


27F

2020. szept. 15. 20:05
 13/22 A kérdező kommentje:
Odafigyeltem magamra terhesség alatt is. Rendszeresen járok edzeni már most is, illetve itthon is amennyi időm van edzek. Ez nem lesz gond :)
2020. szept. 15. 20:32
 14/22 anonim válasza:
Van esélyed, hiszen sokunknak a fiatal anyukák vonzóbbak, mint egy gyerek nélküli nő...ne kérdezd miért
2020. szept. 15. 20:35
 15/22 anonim válasza:
Esélyed van, csak változtass a naív felfogásodon.
2020. szept. 15. 21:01
 16/22 anonim válasza:
Lenne kedved beszélgetni? 30F
2020. szept. 16. 06:09
 17/22 anonim válasza:

Egy egyedülálló anyuka sok minden miatt lehet problémás. Elég nagy figyelmeztető jel. Nem mindenki kockáztatja meg. Ami nekem egyből végigfut az agyamon:

Mi az a súlyos probléma amit még a gyerek érdekében sem tudtak megoldani?

Melyikőjük vetett véget a kapcsolatnak?

Ha a nő, tényleg az miatt hogy rosszul bántak vele? Nem csak úgy érezte mert túl sok igénye van? Elmondaná egyáltalán ha megcsalta párját és ez miatt a párja vetett véget a kapcsolatnak? Az apa még érez valakit az anya iránt? Fog ez később problémákat okozni?

Ha a férfi, mi volt ami a nőben annyira elűzte hogy inkább 18 évig fizet gyerektartást és alig látja gyermekét? Maradtak az anyukának még érzelmei iránta?


Rengeteg olyan kérdés ami komoly rizikót jelent a leendő kapcsolatra. Jó ha ismered ezeket az aggályokat és ha a leendő nevelőapa jelöltet meg tudod nyugtatni a fel nem tett kérdések megválaszolásával.

2020. szept. 16. 12:51
 18/22 anonim válasza:

Utolso! En meg veled nem kezdenek se gyerekkel se gyerek nelkul! Kell a francnak egy ilyen agyalòs ! Am meg lehet pont a gyerek erdekeben lepett, hogy o ne seruljon es ne a rossz mintat lassa, hogy anya mindent lenyel, inkabb bekeben legyenek ha kulon megy akk kulon!

Persze h talalsz part! Ha vkivel egymasba szerettek akk nem lesz akadaly a gyerek. Teged vele egyutt kell elfogadjon! Hidd el biztos jon olyan ffi akit nem tantorit el!

A karogokkal ne foglalkozz! Nagyon fiatal vagy es nsgyon nagy ertek hogy anya vagy, hidd el, mar nem kis csitri vagy akit hulyenek lehet nezni! Sokkal felelosseg teljesebb vagy mar a korodbelieknel!

2020. okt. 14. 21:32
 19/22 anonim válasza:

Ha már az egy hónapja kiírt kérdést most találtad meg, és úgy érezted szükség volt a te válaszodra is, meg arra hogy engem fikázzál akkor egy kicsit tisztába teszlek a világ dolgaival mert úgy látom el vagy tévedve.


A válaszomat segítő szándékkal írtam. Azokat a kérdéseket soroltam fel amik felmerülhetnek egy gyermekes anyával kapcsolatban párkapcsolati szempontból egy férfiben.

"Am meg lehet..." persze bármi lehet, lehet hogy az apa arra ment haza hogy 4 néger meg egy ló tömi az összes lehetséges lyukát az anyukának. De én nem feltételeztem semmit, én csak kérdéseket fogalmaztam meg amik felmerülhetnek egy lehetséges párjelöltben.


A második bekezdésével a válaszodnak egyet értek, de a harmadikban hatalmas baromságot írsz.

"nagyon nagy értek hogy anya vagy" igen, hatalmas érték, egy mínuszjellel előtte.

Ha egy férfi választhatna egy ikerpár két tagja közül és az egyetlen különbség az lenne hogy az egyiknek van gyereke a másiknak nincs, szerinted melyiket választaná?

A társkereső húspiacon nem érték ha van egy gyereked, sőt...


Nyomathatod a médiából az "erős egyedülálló anyuka" sztereotípiát, bálványozhatod a reggeli talkshowban szereplő nőket akik egyedül nevelik a gyermeküket, piedesztálra emelheted az összes anyát és gyermekét és valószínű hogy vannak olyan értékek amik egy gyermektelen nőben nincsenek.


Aztán jön a 25-30 éves Józsi, akinek az ideálja a 18 éves fehérneműmodell és azt sem tudja hogy egy jó órát akar vagy többet, és magasról beleszarik a világképedbe. Ha úgy gondolod hogy egy férfi ha párt keres akkor pozitívumok mellett sorolja fel hogy van gyereke, gondold nyugodtan, csak azt ne felejtsd el hogy a világ ettől függetlenül még nem így működik.


Mondjuk újra átolvasva amit írtam és amit te írtál, nem is értem miért pazarlom a szót. A szemedben negatívum ha valaki gondolkodik.

2020. okt. 15. 13:56
 20/22 anonim válasza:

Utolso Te vagy eltevedve!

Te a huspiacrol beszelsz , Tinder meg badoo gondolom , huzgald a kepeket, en arrol beszelek h ket ember megismerkedik az utcan, a boltba, a munkahelyen es egymasba szeretnek. Tudom Neked ez uj meg furcsa h van ilyen de kepzeld regen amig nem voltak tarskeresok igy ismetkedtek az emberek :D

2020. okt. 15. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!