Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egyedülálló anyaként lesz...

Egyedülálló anyaként lesz lehetőségem találni egy olyan férfit aki megbecsül és szeret?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és van egy féléves lányom. Az apjával nem vagyunk együtt már, mert őszintén szólva elegem lett....sose figyelt oda rám, a kapcsolatunk során végig tartotta a kapcsolatot az exével, sokszor megbántott, kiabált velem és ha ivott eléggé agresszív volt, semmit nem segített a gyerekkel sem stb...

Nagy nehezen beláttam, hogy ez nem mehet így nekem egy életen át. Én nagyon szerettem őt, lehet ez volt a gond is mert nem ismertem be magamnak hogy visszafelé ez nem igaz.

Még nem vagyok kész egy új kapcsolatra és itt a kislányom is aki most a legfontosabb nekem, de érdekelne hogy ha majd eljön az idő szerintetek van esélyem egy olyan kapcsolatra ahol megbecsülnek és igazán szeretnek is?


2020. szept. 15. 14:16
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Ja es anyak kevesbe szoktak felrelepni feleves gyerek mellett, szoval eleg nagy butasagot irtal. Tudod nekik annyira kozeli elmeny a gyerek , foleg ha szoptatnak h el se tudnak kepzelni h vki "massal", aki nem az apa osszejojjenek.

Nem ugy mint az apak!

2020. okt. 15. 15:06
 22/22 anonim válasza:
Meg Jozsi aki nemtudja h egy jo orat akar e vagy tobbet es szarik a vilagkepbe az jobb is ha odebb all. Ezert jo gyerekkel, kedves kerdezo mert az ilyen retardaltak at se mennek a szitan:) igy valoszinuleg a komolyabb erdeklodok fognak fenn maradni! :)
2020. okt. 16. 00:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!