Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társ ex-visszahódításra?

Társ ex-visszahódításra?

Figyelt kérdés
Lányok van aki hasonló cipőben jár? Talán máshogy látjuk az ellenkező nemet, és tudunk egymásnak segíteni. Csak kitartó emberek jelentkezésére várok, a cél közös lesz.

2020. okt. 25. 02:30
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Hát, ha nagyon akarod és jobb a lelkednek próbálkozz.

De 90 %, hogy csak jobban fogsz szenvedni (Nyilván ott van az a 10 %, de az nemsok).

A legjobb lenne inkább olyan valaki után nézni, akivel tényleg működik. Nem a véletlen műve, hogy nem volt jó a kommunikáció az illetővel...nem illettetek össze.

Lesz majd olyan akivel összeilletek ;)

2020. okt. 26. 22:28
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Eltántoríthatatlan vagyok, és inkább a nehezebb utat választom, csakis őt szeretném. De minden próbálkozással csak messzebb sodrom magamtól, ezért valami nagyon egyedi ötletre lenne szükségem
2020. okt. 26. 23:50
 13/22 anonim válasza:
8-as vagyok megint. Ne haragudj, de szerintem ez már valahol beteges ami veled, benned van! El kell fogadni, ha vége! Csak azért, mert Te azt akarod, hogy együtt legyetek az nem jó! Mind a két félnek ugyanazt kell érezni, akarni. De itt inkább az érzelmeken van a hangsúly! Te hiába küzdesz, ha ő már túllépet. Enged el. Durva lesz amit írok, de ilyenkor szoktak lenni a szerelemféltésből elkövetett bántalmazások és durvább dolgok. Amikor az ember nem hajlandó elfogadni és túllépni. Azt hiszed nekem egyszerű volt? Két gyerkőc 20 év mégis megértettem, hogy vége! Ha neked nem megy keres szakembert. Egy pszichológust. Egyébként mennyit voltatok együtt? 2-3 évet? Többet? Kevesebbet?
2020. okt. 27. 06:54
 14/22 A kérdező kommentje:
Kevesebbet. Nagyon nem hoztuk ki belőle amit ki lehetett volna, es ha nincs a covid, 95% hogy semmi problemank nem lett volna. Kb. Fel evig minden tokeletes volt, majd par honap alatt idaig jutott.
2020. okt. 27. 09:19
 15/22 anonim válasza:

Lehet pesszimistán hangzik, de hidd el: ha nem jön a Covid, akkor kibukott volna máson, hogy nem illetek össze.

Nagyon nehéz tudom, de engedd el. Ő már a múlt, ne ragaszkodj hozzá.

2020. okt. 27. 14:30
 16/22 A kérdező kommentje:
De mi a fsz duma ez hogy nem illünk össze? Miért érezhet valaki ilyet? Nem tudom megérteni, teljesen érthetetlen az egész
2020. okt. 27. 18:25
 17/22 anonim válasza:

Mert vége lett....'nem volt jó a kommunikáció'- Te írtad

Ha nem tudjátok megbeszélni a dolgokat, akkor nem illetek össze hosszútávon. Rengeteg dolog lesz még az életben, ami sokkal jobban megpróbál egy kapcsolatot, mint egy COVID, hidd el nekem...

Tudom, hogy nehéz meg fáj, meg hiányzik. Én is jártam a Te cipődben és vissza is jött az illető hozzám. De csak mégtöbb szenvedés lett belőle...ahogy a kommentek alapján a többségnél is akik újrakezdtek valaha kapcsolatot.

Spórold meg ezt a herce-hurcát azzal, hogy továbblépsz és keresel valakit, aki viszonozza az érzéseidet hosszú távon. Csak Neked akarok jót....

2020. okt. 27. 18:47
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. okt. 27. 19:27
 19/22 anonim válasza:
Szóval félévet voltatok együtt! Hülyén hangzik, de talán így volt jobb, ha még az elején kiderül, hogy probléma van és nem működik! Sokkal rosszabb hidd el, amikor már család van, amikor évek múlva derül ki, hogy baj! Hidd el az nagyon nem egyszerű. Nem lehet véletlen, hogy a válaszok többsége szerint lépj túl! Enged el és hidd el jön majd az igazi.
2020. okt. 27. 21:11
 20/22 A kérdező kommentje:
Annyira egyöntetű a vélemény, mindenki ezt mondja, és tuti igazatok van, de.... ❤
2020. okt. 27. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!