Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha stagnál a fogyás, min...

Ha stagnál a fogyás, min változtassak, hogy ismét beinduljon?

Figyelt kérdés
4 hónapja diétázom és futok rendszeresen. Sokat fogytam, viszont vannak időszakok, mikor nem mozdul a mérleg. Ilyenkor változtattam az edzéseimen, illetve futás mellé beiktattam súlyzós gyakorlatokat is, viszont most már nem tudom mi újat találjak ki, amihez adaptálódnia kell a testemnek. Ötletek?

2020. nov. 10. 07:10
 1/5 anonim válasza:
100%
Esetleg szénhidrát csökkentett diéta? Nem kell kevesebbet enned, csak néhány dolgot kicserléni, pl. rizst bulgurra. Több zöldséget köretként, a rostok miatt. Valamint, jó sok folyadék.
2020. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszod, de amiket felsoroltál

az az alap :) Tartok egy csaló napot úgy döntöttem, hátha a szénhidrát ingadozás segít.

2020. nov. 10. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet már nem nagyon van miből.

Egyébként nem értem a csaló napot, ha hiányzik a zaba, akkor szar az étrend, ha nem hiányzik, akkor meg indokolatlan. Nekem nincs csaló napom, hónapok óta ugyanúgy eszem és esnek le a kilók. Nem vagyok éhes, és nem vonok meg semmit.

2020. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem a zaba hiányzik, hanem néha az édesség. Rólam is mennek le a kilók, de mégiscsak emberből vagyok na!

4 hónap alatt egy süti nem a világ vége!

2020. nov. 10. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet lájtos sütiket is csinálni, valamint bármilyen édesség belefér, ha a mennyisége nem tol át a saját kalóriakorlátodon.
2020. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!