Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az baj, ha valamiért kifejezet...

Az baj, ha valamiért kifejezetten olyan barátnőre vágyok, akivel rendszeresen be lehet rúgni?

Figyelt kérdés

Úgy képzelem el az ideális páromat, hogy szinte mindent együtt csinálunk, a végletekig megbízunk egymásban, és két- háromnaponta a nap végén együtt összedobunk egy kis pénzt piára, amit a közelben lévő kis boltban megveszünk, majd otthon kettesben, például egy film mellett elfogyasztjuk. Semmiképp sem tajrészegre isszuk magunkat, hogy másnap ne is emlékezzünk rá, hanem csak úgy mértékkel, hogy már szédüljünk egy kicsit, meg az átlagosnál jobban érezzük magunkat.

Szerintetek találhatok olyan korombeli lányt, akinek van kedve együtt "szédülni"?

Na jó, nyilván nem csak azt, hanem az összes többit is, amiket előtte leírtam.

És szerintetek baj, ha ilyenre vágyom?

21/F



2020. dec. 17. 21:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem baj.
2020. dec. 17. 21:49
 2/15 anonim válasza:
Amennyiben a ,,mindent együtt csinálunk" nem megy el addig hogy egymáson kívül nincs életetek addig nem, nem baj.
2020. dec. 17. 21:51
 3/15 anonim válasza:
Pár év, és szutykos alkeszek lesztek egy szutykos lakásban. Aztán lakbért sem fogtok tudni fizetni, ha meg saját a lakásod, elisszátok fokozatosan. Láttam nem egy ilyet. Ez csak egy irányban alakul, ha elkezded.
2020. dec. 17. 21:52
 4/15 anonim válasza:
Na én is ilyen pasit keresek, és nem találok. Ha gondolod, írhatsz. :) 19L
2020. dec. 17. 22:05
 5/15 anonim válasza:

Gondoltam leírom, hogy nőt 20 év korul mar nem fogsz találni, akinek az jelenti a kikapcsolodast, hogy az altalad emlitett 3 naponta leisszatok magatokat. Erre idejon a 4#-es, mint 19 eves felnott ember, hogy de, neki ez megfelel. 😂

Vicc kategoria ami megy a mai fiataloknal, pedig en is 30 alatt vagyok bőven, ahogy a parom is. :D

2020. dec. 17. 23:32
 6/15 anonim válasza:
Nem baj. Én is valami hasonlóra vágyom egyébként. 21/L
2020. dec. 17. 23:36
 7/15 anonim válasza:
5-ös, nem vagyok felnőtt 19 évesen, mondjuk az én esetemben a szóhasználat nem állja meg a helyét.
2020. dec. 17. 23:56
 8/15 anonim válasza:
Én sem gondolom ezt olyan nagy bajnak. Lehet azért, mert ebben a korban vagyok én is, és majd “kinövöm”,de szerintem ez nem feltétlen korhoz kötött. Ezért jó, hogy nem vagyunk mind egyformák, és nem ugyanúgy gondoljuk:D Nekem például a nagyszüleim, amikor még dolgoztak, és hazaértek egy fárasztó nap után, akkor egy pohár itallal koccintottak minden nap. Az egymással töltött időn van a hangsúly szerintem, és nem az alkoholon. Annak meg szükségességéről meg lehet vitatkozni, de nem hiszem, hogy most és itt kéne. Mennyiségre odafigyelve szerintem kedves kérdező, nincsen ezzel baj, és sokan mások is ezt keresik.
2020. dec. 18. 02:55
 9/15 anonim válasza:
Sok ismerősöm iszogat együtt hétvégenként,pedig mind 30-as,40-es házaspár.Egyikük sem szakadt alkoholista,nekik ez a kikapcsolódás.
2020. dec. 18. 08:12
 10/15 anonim válasza:

Szerintem nem gáz, ha ilyet szeretnél, rocker lányok közt nagy eséllyel találsz, ők nem vetik meg az alkoholt.


Amúgy én cigizgetésre keresek embereket, valaki? :D

21/F

2020. dec. 18. 20:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!