Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek nem gáz hogy vagy...

Szerintetek nem gáz hogy vagy fiatalabbal ismerkednék ugy kb 1-2ével vagy idősebbel olyan 6-7ével?

Figyelt kérdés
16éves vagyok 1-2ével fiatalabb vagy 6-7ével idősebb kedves normális érett nővell ismerkednék

#magány #idősebbnők
2020. dec. 22. 07:56
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nem gáz, csak nincs rá sok esély.

De án drukkolok.

2020. dec. 22. 08:07
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek az nagyon gaz ha szivessen szexelnek egy olyan nővel akinek a gyereke egy koru velem mert en nagyon szerencses lennek akkor szerintem es ugy elveznem hogy fel megyek hozajuk es az anyaval ot csokolozunk es mellette van a lanya aki egy koru velem ?
2020. dec. 22. 09:50
 3/13 anonim válasza:

Egyik verzo: kamu az egesz. Uncsi a szunet, ertem en, de foglald el magadat valami ertelmessel.


Masik verzio: nem kamu. Ezesetben pszichiater a megoldas, mert beteg vagy.

2020. dec. 22. 09:53
 4/13 anonim válasza:

Én is pályázok egy bomba 30+os nőre.. 😋

Sportos F

2020. dec. 22. 09:56
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem kamu semeik se mert erted en nekem vanak ien dolgok az agyamba amit valaki gondolni nem tudna es erted en azert szeretem az idossebb nőket mert sokkal vonzobnak tartom őket es akinek van meg lany gyereke aki velem egy koru tudd mien jo lene elbeszelgetnek a lanyaval es kozbe nem vele vagyok egyut hanem a sokkal idossebb anyaval ami olyan jo erzes lenne nekem mindt az allat a biszex lanyok nagyon be jonek nekem es ha valami csajszinak lenne kedve velem beszelni irjon privibe es kepet is kuldok magamrol
2020. dec. 22. 10:07
 6/13 anonim válasza:

Nagyon gyerekes vagy...


Hagyd az igazi fiatal uraknak a fullos idősebb nőket.. Oda én kellek, nem Te ! 😉

2020. dec. 22. 10:10
 7/13 A kérdező kommentje:
Hat hidd el nekem nagyobb eselyem van nallad barkinel es nem nem gyerekes vagyok me en elmondom neked 20ev follotiek a barataim akk ha gyerekes lenek nem foglalkoznanak velem
2020. dec. 22. 10:19
 8/13 anonim válasza:

Írni se tudsz fiam!


Én értem oda vannak a nők.

Te pedig csak tervezgetsz...


Tőled idősebb és erősebb vagyok ocskos!

2020. dec. 22. 10:26
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt se tudod ki vagyok ja meg bocs hogy menet kozbe irtam ja meg vagod irni se tudsz jaj elmondom neked inkabb ne tudjak irni de ne legyek ien nyomorek mint te csirigli
2020. dec. 22. 10:29
 10/13 anonim válasza:

Mi van veled te gyerek?

Viselkedj már. Addig van nagy szád, míg valaki jól meg nem ver téged.


Kisfiú vagy, nagyon sokára leszel olyan férfi mint én.


Addig menjél szaladgálni meg focizni

2020. dec. 22. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!