Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Liberális, baloldali, ateista,...

Liberális, baloldali, ateista, anti-nacionalista lánnyal ismerkednék. Találok itt ilyet?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 17:56
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nem fogsz. A liberálisnak az a lényege, hogy minimalizálja az állami beavatkozást, a baloldal meg erős állami szerepet igényel ahhoz, hogy a dolgozók pénzét át tudja csoportosítani az ingyenélőkhöz, ez a kettő alapból ellentétes, mintha katolikus ateistát keresnél.
2021. jan. 12. 18:06
 2/19 anonim válasza:
Azigen
2021. jan. 12. 18:23
 3/19 anonim válasza:
próbálkozz az LMP-nél ;)
2021. jan. 12. 18:27
 4/19 A kérdező kommentje:
Inkább Momentum-DK-MSZP :)
2021. jan. 12. 18:31
 5/19 anonim válasza:
A liberalizmus általában jobboldal eszme, a Momentum meg nem baloldali, hanem centrista párt. De egyébként nem kioktani jöttem, úgyhogy köszöntem. Még egy dolog. Ha ez alapján keresel lányt, gondolom érdekel a téma valamennyire. Ajánlom az Ideológiák Tárháza YouTube csatit. Az ideológiák bonyolultak, és sok a félreértés. Csekkold, megéri!
2021. jan. 12. 18:51
 6/19 anonim válasza:
Az MSZP-szimpatizánsok között csak akkor keresgélj, ha van némi gerontofil beütésed is.
2021. jan. 12. 19:21
 7/19 anonim válasza:
igen, de foglalt
2021. jan. 12. 19:28
 8/19 anonim válasza:

Én amúgy liberális baloldali vagyok (csak nem lány :( ) A lényeg az, hogy az emberek belső indíttatásból törekedjenek az igazságosságra.


1. ez nyilván nem fog megtörténni, de vágyom rá

2. politikai párttal ne kössétek össze, ugyanis ilyen párt nincs (nem is volt, nem is lesz)

2021. jan. 12. 19:46
 9/19 anonim válasza:
Amúgy érzitek a hibát? "liberális baloldali vagyok" Ez mi? Tulajdonképp neve van. Namost A demokrácia születése volt, mikor kitettek egy agyag edényt, és a város lakosai bedobtak egy IGEN NEM cserepet, hogy küzdenek, vagy feladják a várost. Nem volt Jobb, meg bal, meg közép, meg liberális. Lényegtelen ugyanis. Tulajdonképp mikor megszületett a zene, nem volt metál, és elektro swing. Tulajdonképp azért zenéltünk, hogy élvezzük. Jelenleg a zeneipar hatalmas biznisz a világban, és már nem azért van, amiért született. Valahogy így van ez a politikával. Már politizálunk. És azt sem tudjuk miért :-) Politikusok, irányzatok vannak, és ennek követői. Kvára nem magára a problémára koncentrálunk :-))
2021. jan. 12. 22:20
 10/19 anonim válasza:
#10: ez inkább annak az eredménye, hogy annak idején kőbe vésték Roosevelt és Sztálin összebútorozását Hitler ellen.
2021. jan. 12. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!