Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Liberális, baloldali, ateista,...

Liberális, baloldali, ateista, anti-nacionalista lánnyal ismerkednék. Találok itt ilyet?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 17:56
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nem gyengén vagy perverz!
2021. jan. 13. 02:18
 12/19 anonim válasza:

"A liberálisnak az a lényege, hogy minimalizálja az állami beavatkozást, a baloldal meg erős állami szerepet igényel ahhoz, hogy a dolgozók pénzét át tudja csoportosítani az ingyenélőkhöz"

Nem csak gazdaságilag lehet valaki liberális. Pl. amit leírtál az az a gazdasági álláspont, amit Amerikában a republikánus párt vitt, miközben nem is liberálisnak, hanem konzervatívnak tartják magukat elsősorban.

Szóval a kettő nem zárja ki egymást.


"Ajánlom az Ideológiák Tárháza YouTube csatit. Az ideológiák bonyolultak, és sok a félreértés."

Egyetértek, hogy sok a félreértés ezeket illetően. Ezt azért is tudom, mert az ideológiák tárháza videóban is van pár, ami miatt én senki sem ajánlom.


"Amúgy érzitek a hibát? "liberális baloldali vagyok" Ez mi? Tulajdonképp neve van."

Igen, ahogy régen az állatokat sem csoportosították, mint pl. gerincesek. Ez ettől még nem hiba, hanem arról szól, hogy rendszerezze a komplex világunkat bizonyos szabályok mentén. Ha valaminek nincs neve, akkor mindig 3-5 mondatos definíciót kell mondani, ami egy vitában, beszélgetésben egyáltalán nem előnyös, ezért létrejöttek új szavak, amik felváltották azt a 3-5 mondatos definíciót.

2021. jan. 13. 03:26
 13/19 anonim válasza:

12: Osztom!


Egyébként wikipedia-n szépen össze van foglalva:

[link]


Ezek szerint filozófiai/spirituális szempontból én is liberálisnak tartom magamat. De szociális/gazdasági szempontból a centrumtól kicsit balra húzódik el az az elképzelés ami számomra szimpatikus. Nagyon tisztelem az egyéni gondolkodást és vallom azt, hogy mindenkinek egyéni személyisége van. Ezért is kapok agyfrászt például a felnőtt párkapcsolatos topikokban, amikor személyiséghez köthető dolgokat masszákra/halmazokra szeretne kivetíteni/általánosítani valaki. :)

De ha társadalmilag tekintek az emberekre, akkor hajlok a szociális összefogás felé, mind intézkedésekben, mind viselkedésben egyaránt. :)


De ez nem offtopik már? 😅

2021. jan. 13. 07:43
 14/19 anonim válasza:
(13: Már kaptam meg haveroktól vérszívós hangulatban, hogy egy empatikus kis "ballibsi" vagyok. Le lettem oltva már ezerszer. 😅 Ezen csak nevetek, jó értelemben. :D )
2021. jan. 13. 07:46
 15/19 anonim válasza:
Amikor rákattintottam az ismerkedés kategóriára, nem hittem, hogy a politika kategóriába tévedek, de még vannak csodák.
2021. jan. 13. 22:08
 16/19 anonim válasza:

Ez az "érdekes" politikai kombináció bár sokféle lehetőséget rejt magában, számomra mégis beugrik egy kép, egy határokat nem ismerő libsi gyerekmolesztálóról, aki utána valóban tápláló fehérjét is ad a gyerek szájába, Bill G{ci-féle ál-filantróp módra, nem mellőzve persze a vakcinák adta elvont (elszállt??) lehetőségeket sem, jó a-punk módra.


Elég csúnya látvány... De hát manapság már minden megtörténhet az átszabott nemiszervűek libsi világában... Főleg, ha a sok ezer évnyi zseni magyar feltalálók sorának nemzeti öntudatát sárba tiporja a nagyon kedves Anti illető.

2021. jan. 14. 00:58
 17/19 anonim válasza:

Nber.... :D

Nagyrészt minden lány ilyen, amilyet leírsz, csak ahogy te sem, ők sincsenek tisztában a szavak jelentésével.


kiábrándult vagyok.......................

2021. jan. 15. 00:51
 18/19 anonim válasza:
ANYÁD!
2021. febr. 6. 13:03
 19/19 anonim válasza:

Látom a kristálygömbben, ahogy szeretkeznek: "Ah, a bal oldaladon vagyok, édes, aaahh! Minő gyönyör! Szabadon bal vagyok, egyoldalú vagyok, szélsőséges gyönyör, óóóóh!! Gyere baby, élvezzük az egyoldalúságunkat, egyformán vagyunk szélsőségesek, óóó!"


Erre a nője: "Ó, igen, Béla, ahogy mondod! :) Mit is mondtál? Ja, hehe. :) Ó, ó, még, lejjebb! Jaaa?? A poltikai meggyőződésem? Igeeen, ahogy mondod, beljebb egy kicsit, mééég, óó!"


Így kell politikusan nyalni.

Persze nem tilos Bélának Vikivel csinálnia, vagy akivel gondolja.

2021. febr. 6. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!