Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan legyek beszédesebb?

Hogyan legyek beszédesebb?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezer ilyen kérdés van, de az én esetem más (tudom hogy ezt is sokszor mondják)


Szóval az van hogy régen egyátalán nem volt önbizalmam, azért nem tudtam beszélgetést kezdeményezni és folytatni azt.

Most hogy szert tettem erre hála a jó istennek, most már inkább az a problémám hogy egyszerűen nem tudok miről. Próbáltam már szándékosan beleerőszakolni magam, de mindig kínos hallgatás lett a vége.

Mégegyszer mondom önbizalom kérdés már nálam letudva.



2021. jan. 21. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:
A kínos hallgatás az olyan, hogy én nem érzem kínosan magam, mivel megtanultam "magabiztosan" helytállni benne, de tudom hogy a másiknak kínos, nekem meg nem xd. Elég hülyén hangzik de kb nincs szégenyérzetem olyan szinten sikerült magabiztossá tennem magam.
2021. jan. 21. 17:18
 2/5 anonim válasza:
Tehát téma nincs. Ezen úgy tudsz segíteni, hogy informálod magad. Tanulsz, bővíted a tudásod azzal, ami érdekel. Viszonylag velem is nehéz beszélgetni, mert ami az átlag embereket érdekli, az engem pont nem, ami az átlag embert abszolút nem érdekli és hozzá se tud szólni, az meg engem érdekel. Tehát főleg a tudományok. Úgyhogy én is szarban vagyok ilyen téren. :D De nekem ez nem gond. Hogyha beszélgetni akarnék, akkor elkezdenék foglalkozni a politikával, aztán heló. Keresd meg azt, ami téged érdekel és azon belül bővítsd tudásod. Ennyi. Elvégre beszélgetni arról lehet, amihez valamennyire értesz. Ez lehet konkrétan bármi, érted. Bírod a művészeteket, akkor azon belül, ha a zenét szereted, akkor azon belül, ha az autókért borulsz, akkor azokat tanulmányozd és így tovább. Sok-sok dolog van széles e bolygón, keresgélj, legyél kíváncsi. Lehet az tetszik majd meg, amiről nem is gondolnád most, hogy amúgy tök érdekes. 🤷‍♂️ Szóval ennyi. Hajrá! :D
2021. jan. 21. 17:43
 3/5 anonim válasza:

Ahogy 2es is ìrja..

Minèl több infò van a fejedben annál több tèmát tudsz nyitni, tèmába beszálni...

Mindig olvasok valamit, nem akarok pl asztrològussá válni de ismerem a jegyeket euròpai ès kìnai horoszkòpokat mert kìváncsiságom elolvastatott velem 1-2 könyvet a tèmában.

Igy volt ez a règèszettel, lakberendezèssel, ingatlanokkal, autòkkal, iparral, országokkal, luxus cikkekkel, orvoslással, a szakmám több ágazatával, zenèvel, növèmyekkel, állatokkal, pszichològiával, csillagászattal, üzleti ès vállalkozási tèmákkal, összeesküvès elmèletekkel, vallásokkal,szexualitással, spirituális dolgokkal.2 hangszeren játszom, rajzolok ha kell verset ìrok, kovácsolok.

A lista hosszú de most látod legalább mennyi minden szòba kerülhet amiben jò ha tudsz bizonyos dolgokat.

Eddig nem akadtam bele olyan beszèlgetèsbe hogy ne tudtam volna tèmázni a partneremmel. Nem kell kiolvasni a világot csak elkezdeni. Èn is csak azèrt csináltam, csinálom mert infò èhsègben szenvedek :D

Ezt meditáciòval vezetem le, akkor pihen az agyam :D

Ui:A matek az ami megfog... Abbol viszont sült bolond vagyok. 😂

2021. jan. 21. 19:30
 4/5 anonim válasza:
Úgy, hogy ne valamiről beszélgess, hanem csak lazulj, érezd jól magad nyelvileg.
2021. jan. 21. 19:47
 5/5 anonim válasza:
Nagyon egyszerű: járjál minél többet társaságba. A kommunkikációs készség fejlesztésére legjobb mód a gyakorlás.
2021. jan. 21. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!