Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan lehet egy ilyen helyzet...

Hogyan lehet egy ilyen helyzetből kilábalni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már lassan másfél éve szingli vagyok és sajnos a koronavírus illetve saját hülyeségeim miatt elég sok baráti kapcsolatom is leépült. Eléggé magányosnak és elveszettnek érzem magam jelenleg. Az egyetem teljesen online zajlik ami csak olaj a tűzre. Alig mozdulok ki a házból hiszen nem igen van miért kimozdulnom. Pár barátommal szoktam találkozni de velük is elég ritkán és olyankor sincs semmi érdemi program amit lehetne csinálni így télen a korlátozások alatt. Hol és hogyan lehetne ismerkedni vagy fellendíteni a szociális életemet egy ilyen helyzetben? Egyszerűen már elegem van ebből a folytonos bezártságból és semmittevésből. A tindert próbáltam de nem túl nagy sikerrel. Az lenne a legjobb ha hagynám az egészet és csak úgy úsznék az árral amíg vége nem lesz ennek az egész koronavírus időszaknak? 20/L

2021. jan. 24. 19:32
1 2
 11/11 anonim válasza:
10. az hát, de fogadnék, ha én is kiírnék egy ismerkedős kérdést, egyből beállnál a sorba :D de a fajtád miatt inkább maradok egyedül, mint ilyeneknek magyarázkodjak, miért is kéne beérnem veletek...
2021. jan. 25. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!