Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik olyan 30-50 év közötti...

Létezik olyan 30-50 év közötti, komolyan gondolkodó és magányos nő az ország középső vagy keleti részében, aki hajlandó ismerkedni egy még házasságban élő, de magányos férfival?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ideális a helyzet, de ilyen helyzetben lévő emberek is vannak.


39 éves férfi vagyok.

Van egy házasság, amelyben jelenleg még benne vagyok.

Van egy ok, amely miatt eddig még nem váltam el és ezt csak akkor tudom megtenni, ha egy olyan szerető társra találok, akivel meg lehet kezdeni egy közös új utat.

Megbízhatónak és becsületesnek tartom magam … viszont még nem találtam olyan hölgyre, aki hajlandó lenne ismerkedni velem, mert még házas vagyok.

Ördögi kör.


Szeretnék kilépni ebből.

Szeretnék társra találni.



2021. febr. 3. 15:28
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:

#18:

Ostoba.

Pont ezt írom, hogy komolyan gondolkodó nő, akinek tervei vannak, nem kezd olyan pasival, akiről csak annyit tud, hogy nős, egyedül életképtelen, és arra az alapvető kérdésre se felel, hogy miért nem válik?


Azt pedig látatlanban megmondom, hogy nem nézel ki jól. 39 évesen könnyedén tudni kéne ismerkedni élőben. Sok kiscsajt kimondottan izgat is, hogy nős vagy.


Azt se nehéz kitalálni, hogy ha 50-ig felhúztad a korhatárt, akkor nagyon nem válogatsz. A legfontosabb szempont, hogy milyen az anyagi helyzete.


Gondolom, áradnak a privát üzenetek. Csak szét ne kapjanak a nők!

2021. febr. 3. 17:09
 22/33 anonim válasza:

Talán egy olyan nő aki szitnen ebben a helyzetben van de Nemtudott még elválni mert bizonyos ok köti pl lakás vagy gyerek miatt

Magadhoz hasonlót keress

2021. febr. 3. 17:10
 23/33 A kérdező kommentje:

20-as:


Nehéz elképzelni, hogy két, akár egyaránt rossz házasságban élő ember egymásra talál és az alapján lépnek tovább, együtt?


Én el tudom képzelni, mert sokféle ember van.


És igenis lehet komolyan gondolkodó, intelligens egy olyan nő, aki ismerkedni szeretne ilyen infók alapján is. 🙂

2021. febr. 3. 17:10
 24/33 A kérdező kommentje:

Írtam privátban 18-as, hogy nem olvasom el a további válaszaidat.

Sajnálom, hogy ezt nem értetted meg, mert idegessé tett a válaszom. 😄

2021. febr. 3. 17:12
 25/33 anonim válasza:

A 18-as te vagy. Ideges vagy?

Viszont jobban tennéd, ha olvasnád magad, kevesebb ostobaságot írnál.

2021. febr. 3. 17:15
 26/33 A kérdező kommentje:
18-as, kevesebb izgalom, mert még rosszul leszel! 😄
2021. febr. 3. 17:16
 27/33 A kérdező kommentje:

25-ös:

Figyelj, építő válaszokat várok, nem hülyeségeket.

Tudom, hogy vannak ilyenek mint te ... sajnos. 😁

2021. febr. 3. 17:17
 28/33 anonim válasza:
Nem sikerult a komolysagodrol meggyozni. Lathatoan masokat sem. Probald meg a jofogason, hatha ket leselejtezett kanape kozott valaki megtalal a sullyesztoben.
2021. febr. 3. 17:18
 29/33 A kérdező kommentje:

Kedves hozzászólók!


A kérdés sok választ generált, rővid idő alatt. Elértem a célomat. 🙂


Először is:

Szeretném megköszönni annak a 2 hölgynek a válaszát, akik privátban és pozitív választ adtak ... olyan észrevételeket, amelyek valóban segítőek és amelyekre szükségem volt.

Tényleg köszönöm!


Másodszor pedig:

Sajnos ebben az országban nagyon sok rosszindulatú és primitív ember van ... ahogy ez a többi hozzászólásból látszik.

Az ilyen emberek véleménye abszolút nem érdekel, mert nem építő jellegűek, semmi hasznuk nincs. Kár volt erre időt fecsérelnetek fiúk! 😄


Többé már nem jövök vissza ehhez a kérdéshez.

Vagyis az újabb hozzászólásokat már nem fogom olvasni. 🙂


Amit szerettem volna, azt az említett 2 hölgytől megkaptam, nekik még privátban válaszolok.


A többieknek pedig:

😝😝😄😄

2021. febr. 3. 17:44
 30/33 anonim válasza:

Nem lennék mankója egy élősködő gerinctelen pasinak.

Ha egyedül nem tud talpra állni massal se fog.

2021. febr. 3. 17:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!