Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik olyan 30-50 év közötti...

Létezik olyan 30-50 év közötti, komolyan gondolkodó és magányos nő az ország középső vagy keleti részében, aki hajlandó ismerkedni egy még házasságban élő, de magányos férfival?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ideális a helyzet, de ilyen helyzetben lévő emberek is vannak.


39 éves férfi vagyok.

Van egy házasság, amelyben jelenleg még benne vagyok.

Van egy ok, amely miatt eddig még nem váltam el és ezt csak akkor tudom megtenni, ha egy olyan szerető társra találok, akivel meg lehet kezdeni egy közös új utat.

Megbízhatónak és becsületesnek tartom magam … viszont még nem találtam olyan hölgyre, aki hajlandó lenne ismerkedni velem, mert még házas vagyok.

Ördögi kör.


Szeretnék kilépni ebből.

Szeretnék társra találni.



2021. febr. 3. 15:28
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Az a két nő nagyon elkeseredett lehet.
2021. febr. 3. 18:12
 32/33 anonim válasza:
Negyvenes, komolyan gondolkodó, magányos nő vagyok. Sosem jönnék össze olyan pasival, aki még kapcsolatban van, vagy akár válófélben. Számomra a komoly gondolkodás azt jelenti, hogy amikor már nem tudtuk megoldani a problémáinkat, elváltam, mert nem akartam megcsalni a férjemet. Hasonló jellemű, elvált férfivel szívesen ismerkednék. Olyannal nem, aki liánozni akar. És nem azért, mert primitív vagyok, vagy nem értelek meg téged. Nagyon is értelek. Jó lenne mindennek a könnyű végét megragadni, igaz? Hát, az élet nem ilyen. Nekem olyan férfi kell, aki hozzám hasonlóan inkább megkockáztatja, hogy egyedül marad, mint hogy csaljon, sunnyogjon. Te ennek a kritériumnak nem felelsz meg.
2021. febr. 3. 18:27
 33/33 anonim válasza:

Mondom, hogy ostoba. Kiírja, hogy két nő is írt neki.

Egyszerre akar velük ismerkedni, ez az őszinte, egyenes jellem.

Mondjuk az egy dolog, hogy valaki írt privit, mert ki akarja hegedülni belőle, mi ez a hatalmas titok, amit arc és név nélkül is ciki lenne bevallani. De az meg a másik, hogy lesz-e belőle valami. De aki ilyennek ír, az lehet annyira elkeseredett, hogy egy másik jelölttel és a feleséggel is elkezd versenyezni egy ilyen szuperhímért.

Mondjuk azt se hiszem, hogy bárki írt volna. 😂

2021. febr. 3. 18:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!