Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak 40 fölötti férfiak,...

Vannak 40 fölötti férfiak, akiket érdekelne egy mingli kapcsolat?

Figyelt kérdés

MINGLI: Olyan párkapcsolati forma, melyben a nő és a férfi nem házasodik össze, sőt gyakran még össze sem költözik, így tartják meg függetlenségüket.

Szexkapcsolatnál annyival több, hogy vannak közös programok, közös utazások és szorosabb a kapcsolattartás.


2021. febr. 18. 17:05
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
Hazudozol itt összevissza, mint a társaid a társkeresőkön. Többen, mint pl nekem is ettől ment el a kedvem, és inkább egyedül döglök meg, de legalább boldogan 😀
2021. febr. 18. 19:04
 12/31 A kérdező kommentje:

Te SÖTÉTholló figyelj. keress mar magadnak egy masik kerdest amin kotekedhhetsz. Koszi!

Tenyleg annyi eszed sincs, hogy arra ragyere hogy megis mi notivalna arra, hogy hazudjak barmirol?:D

2021. febr. 18. 19:12
 13/31 anonim válasza:
Aztán mi történt a férjeddel? Sikerült kiszekálni a családból és talált jobbat? Vagy a nagy-nagy függetlenségedből és a "mellékhatásokból" lett elege?
2021. febr. 18. 19:24
 14/31 anonim válasza:

Tehát csak dugás, felelősség vagy kapcsolat nuku. Sajnálom hogy ilyen éretlen vagy még, vagy ekkora lelki károsodásod van.

Nincs olyan hogy független is, de kapcsolat is.

2021. febr. 18. 19:30
 15/31 anonim válasza:

Nem csak szex. Nekem is megvan a kialakult életem 40 felett, jó lennének közös programok, síelés, tengerpart, utazások, reggelik, ebédek és vacsorák, beszélgetések, és kicsit "szabadság", amikor már egymás idegeire mennénk.

Őszinteség, bizalom, barátság, és egymás terének tiszteletben tartása.

Leginkább én egy ilyen "párkapcsolatot" tudnék elképzelni magamnak.

2021. febr. 18. 19:35
 16/31 anonim válasza:
én kifejezetten hülyén érezném magam egy hétszámjegyű fizus nő mellett
2021. febr. 18. 19:37
 17/31 anonim válasza:
Basszus! Hogy én miért nem tudok ilyen nővel találkozni?!
2021. febr. 18. 19:37
 18/31 anonim válasza:
Hétszámjegyű fizum van nekem is, ha bruttó. Ez nem akkora nagy dolog manapság, ettől még lehetne normális kapcsolat.
2021. febr. 18. 19:39
 19/31 anonim válasza:
10-re csak kiderült, mi az a mingli, tehát egy gazdag lotyóról van szó, hím genitalia hiánnyal.
2021. febr. 18. 19:53
 20/31 anonim válasza:
Miéert kell mindig bántani a másikat? Vajon ki a lelki nyomorék?
2021. febr. 19. 04:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!