Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak 40 fölötti férfiak,...

Vannak 40 fölötti férfiak, akiket érdekelne egy mingli kapcsolat?

Figyelt kérdés

MINGLI: Olyan párkapcsolati forma, melyben a nő és a férfi nem házasodik össze, sőt gyakran még össze sem költözik, így tartják meg függetlenségüket.

Szexkapcsolatnál annyival több, hogy vannak közös programok, közös utazások és szorosabb a kapcsolattartás.


2021. febr. 18. 17:05
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
nagyjából hoztátok a magyar átlagot a férfi IQ alapján. Örülök, hogy nem kellett csalódnom ismét. A privátokra válaszolok, az értelmesebbje felfogta a dolog lényegét. Ti meg az összes komplexusotokkal keressetek magatoknak olyat, akit alázhattok nap, mint nap.
2021. febr. 19. 05:57
 22/31 anonim válasza:
Én csak 31 vagyok, ha így is érdekel, írj!
2021. febr. 19. 19:36
 23/31 A kérdező kommentje:
modik: az ilyen egyértelműen mentálisan komolyan sérült embereket miért nem tiltjátok ki innen? Ertem én, hogy visszamászik a féreg új regisztrációval, de én most már a rendőrségi feljelentésen gondolkodom! Csináljatok valamit! De legalább az IP címét írjátok fel valahova kérlek!
2021. febr. 20. 04:40
 24/31 A kérdező kommentje:

figyelj csak te szerencsetlen idiota, elmondod hogy mukodik: te azt hiszed, hogy itt névtelenül (es ismeretlenul...) pocskondiazhatsz barkit, csakhogy a weboldal uzemeltetoje logolja ( rogziti, hogy te is megertsd) hogy milyen IP cimrol irsz. A weboldal uzemeltetoje koteles ezt az adatot kiszolgaltatni a rendorsegnek, ami azt jelenti, hogy kb 5 perc alatt meg van, ki, melyik szolgaltatonal fizet elo ezen az IP cimen. Gondolom nem kell tovább sorolnom...

ha azt hiszed, hogy lathatatlan vagy sokkal jobban tevedsz, mint barmikor az eletedben. Es most koszond meg, hogy adok egy eselyt hogy befejezd ezt.

2021. febr. 20. 04:51
 25/31 anonim válasza:
Van itt baj :)
2021. febr. 20. 07:32
 26/31 A kérdező kommentje:
nagyon súlyos ráadásul. Szegény. :( komolyan szánom
2021. febr. 20. 07:48
 27/31 anonim válasza:
Én téged is, ne aggódj. Főleg ezzel a feljelentős szöveggel....
2021. febr. 20. 07:59
 28/31 anonim válasza:

Teljesen érthetetlenül vergődsz kérdező és fenyegetődzöl rendőrrel, modikkal. Feltettél egy hirdetést, miszerint rohadt gazdag vagy, de nincs szexpartnered. Keresel egy alanyt, aki kielégít, de nem bántja a pénzed. És csodálkozol, hogy egy ilyen felajánlkozást nem fogadják lelkesedéssel - azért az emberek általában valamilyen normális emberi kapcsolatra vágynak. A legmélyebb velejéig romlottságról tanúskodsz a kérdéssel és a hozzászólásaiddal együtt. Nehéz a helyzeted, valószínűleg a kapuzárási pánik is rajtad van.

Szerintem egy kicsit vizsgáld meg magadat (IP számod is ismered, talán tükröd is van) és gondolkozz el a jövődön.

Addig is valami műanyaggal pótold hiányodat, az nem fogja lenyúlni a millióidat.

2021. febr. 20. 08:13
 29/31 anonim válasza:

Érdekes, ha engem nem érdekelne a dolog, egyszerűen továbbkattintanék...

De sok embernek nem élet az élet trollkodás nélkül. :-)

2021. febr. 20. 08:19
 30/31 anonim válasza:

Kérdező, esetleg nem igaz rád, ami ebben a videóban elhangzik? Mert ha igen, akkor talán az aromantikus közösségben lenne érdemes párt keresned.


https://www.youtube.com/watch?v=0z_Zae-_k48

2021. febr. 20. 12:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!