Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan találjak párt magam...

Hogyan találjak párt magam mellé ? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele hogy senki nem egy tárgy! Nem lehet a másik embert magamhoz láncolni!!!


Viszont nem volt még barátnőm és az érdekelne fiatal emberként hogyan lehet csajozni ?(20éves vagyok) Hogyan lehet bevágodni és elérni hogy a másik ember felfigyeljen rám ??

Például vagyünk példának hogy online irásban csajoznék . Hogyan kezdjem a beszéltést ? Miről és mivel folytathatom hogy ne lrgyek unalmas ???

Sajnos nincs tpasztalatom és nagyon jól jönne egy kis tanács ez ügyben.


2021. febr. 23. 18:39
 1/8 anonim válasza:
Hát nekem írhatsz, beszélhetünk picit aztán megpróbálok tanácsot adni 🙂 22L
2021. febr. 23. 21:06
 2/8 anonim válasza:

Online sehogy

Eloben ismerkedj online ismerkedes nagy szar

2021. febr. 23. 21:30
 3/8 anonim válasza:

20 évesen már alsó hangon is 10 év csajozáai tapasztalatodnak kellene lennie! Több év mire összejön az első csók 12-13 évesen! Onnan meg csak tartani kell a tempót.

Online? Minek csajozol ha élőben is csak egy NAGY NULLA vagy?! Az ilyen sügérek veszik el a csajok életkedvét is a pasizástól....

2021. febr. 23. 21:36
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3as !


Ezzel bizony hihetetlenül megnövelted az önbizalmam :)

És ez a tanácsod épp segitett nekem mindemben amit tudni akkartam! Hmmm

... :)

2021. febr. 24. 09:43
 5/8 A kérdező kommentje:

2es kommentelő


Igen erre rá jöttem sajnos. Viszont élőben sincs tapasztalatom hogyan kell oda menni ? Hogyan keltsem fell az érdeklődését? Mit mondhatnák főleg személyesen egy vad idegen lánynak. Érted ? Ez alapján kérnék tanácsot olyan fiú/férfitől akivel egy kórú volnék és jóval jártasabb a témában mint én magam. :/

2021. febr. 24. 09:47
 6/8 anonim válasza:

Az online élet ugyanúgy az élet része, mint az online-on kívül, szóval hülyeség a kettőt szembeállítani egymással.

A beszélgetést sem online, sem élőben nem úgy kell elképzelni, hogy előadást tartasz valamilyen témáról, amiből leőre jól felkészülsz. A bezsélgetés abból áll, hogy érdeklődsz a másik ember iránt, figyelsz arra, amit mond, és erre reagálsz, és elmondod a saját gondolataidat, tapasztalataidat.

Élőben meg úgy "mész oda", hogy előbb nem verbálisan teremtesz kapcsolatot, pl. ránézel, mosolyogsz, ilyenek.

2021. febr. 24. 16:52
 7/8 anonim válasza:
Ha ez megnyugtat téged, én 38 évesen vagyok ugyanott, mint te most 20 évesen. Nekem se volt eddig még barátnőm.
2021. febr. 28. 13:24
 8/8 anonim válasza:
Szerintem vadidegenhez ne menj oda, lehet hogy barátja van vagy nem szereti ha leszólítják
2021. febr. 28. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!