Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan ismerkedni...

Alonelyman kérdése:

Vannak itt olyan ismerkedni akaró lányok 20 és 35 között akik mentális problémával küzdenek?

Figyelt kérdés

ilyen lánnyal szívesen ismerkednék aki depis, szociális fóbiás vagy bármi baja van


35 F


2021. márc. 14. 10:05
 1/3 anonim válasza:
Elég sok ilyen van, tapasztalataim szerint. De úgysem jutsz velük ötről a hatra, akkor sem, ha fejre állsz.
2021. márc. 14. 10:07
 2/3 A kérdező kommentje:
nem is az a célom,hogy 5 ről 6 ra jussak, hanem, hogy meghallgassam őket és ismerkedjunk mivel én is hasonló vagyok
2021. márc. 14. 10:16
 3/3 anonim válasza:
Azért írtam, hogy nem mész velük semmire. Az ismerkedés csak idő- és energiapazarlás lesz, higgy nekem. Bizalmatlanok, önsorsrontók, bezárkóznak a maguk világába, és lehetsz te akármilyen kedves meg türelmes, akkor sem fogsz elérni semmit. De ha nagyon ráérsz, akkor felőlem megpróbálhatod, csak aztán ne mondd azt, hogy nem szóltam előre.
2021. márc. 14. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!