Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet itt ismerkedni olyan...

Lehet itt ismerkedni olyan lánnyal aki szintén szeretne komoly kapcsolatot ami nem csak a szexről szólna?🌈👭(23L)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Budapesti vagyok és szeretnék ismerkedni lányokkal akik szintén szeretnének párkapcsolatot ahol nem csak szex van állandóan mint téma, persze nem mondom hogy nem érdekel a dolog de nem 0-24-ben és ne csak emiatt legyen velem.

Rólam: néha nézek animét, többet vagyok a szobámban mint a többség de azért kimozdulok, szoktam régen festeni a hajam és most is tervezem majd színesre, introvertált vagyok de tudok azért beszélgetni, szeretem a nightcore zenéket, néhány metál szám, techno, psychedelic goa, droplex, kpop és ezért kusza a zene stílusom :D. de tényleg nagy nightcore fan vagyok, szinte majdnem minden dalt nightcoreban hallgatok.

Nem vagyok képküldő típus ezért ha egyből kérnél képet akkor nem a te embered vagyok, főleg mert én úgy vagyok, hogy előbb megismerjük egymást így kisebb beszélgetésben és aztán lehet persze megnézni egymást, hogy mégis kivel beszélgetünk és átmehetnénk akár másik platformra mint facebook (mert csak az van nekem :D).

Meg nagyon szeretnék azért eljutni a személyes találkozóig is, mert sokszor eltűnik az akivel beszéltem épp pár hét után nyomtalanul és így lehangolt voltam ettől..Szóval csak olyan írjon aki úgy látja szeretne velem ismerkedni meg nem fog eltűnni pár nap múlva se.:)

Kimaradt, hogy korombeli lányokkal szeretnék ismerkedni főleg.:)

Férfiak kérem ne írjanak, meg párok akik harmadikat szeretnének...



2021. ápr. 1. 02:28
1 2
 11/16 anonim válasza:

A rólad rész nem igazán rólad szól. A működésedről, jellemedről szerettem volna hosszabban olvasni, nem érdekel milyen animét szeretsz meg milyen zenét hallgatsz.

Külsőre pedig érdekel mivel vagy elégedetlen magadon, ha mindenképp fontos kapcsolódni veled mielőtt látna a másik.

2021. ápr. 1. 10:26
 12/16 anonim válasza:
🙋‍♀️
2021. ápr. 1. 10:27
 13/16 anonim válasza:
Nekem is írhatsz.:)23/l
2021. ápr. 1. 11:53
 14/16 anonim válasza:
leszbiszoba!!!
2021. ápr. 1. 19:03
 15/16 anonim válasza:

Szia ha komolyan szeretnél ismerkedni akkor írj rám nekem is ez volt hogy hopp el tűnt/tűntek...

26 éves vagyok :)

2021. ápr. 2. 21:57
 16/16 anonim válasza:
Ha gondolod írj
2021. ápr. 7. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!