Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem bírom már elviselni a...

Nem bírom már elviselni a párom stílusát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok páromat keresem komoly kapcsolat reményében. 33 éves vagyok zala megyei nő aki már nagyon sokat csalódott az életben és szeretne végre boldog lenni. Bár jelenleg van párkapcsolatom az igaz de viszont nem vagyok boldog benne sőt azt kell mondjam,hogy már irritál a párom jelenléte viselkedése de főleg a bunkó stílusa. Nekem egy kedves szerető férfira van szükségem olyanra aki káros szenvedélyektől mentes nem cigizik de még elektromos cigit se szív és nem is alkoholizál. Tudom a mai világban az ilyen ritka de én akkor is hiszek abban,hogy még nem haltak ki teljesen az ilyen férfiak. Engem meg lehet kövezni ezért de akkor se szeretem se a bagósokat se azt aki iszik. Számomra az a fontos,hogy a párom szeressen tiszeljen becsüljön meg és értékeljen. Elegem van a bunkó tajparaszt pasikból akik nem is tudnak igazán szeretni a nőt csak szexre használják. Nekem meg nem erre van szükségem hanem egy komoly érett gondolkodású férfira akire lehet számítani a bajban is. Ja meg aki nem csak a szexre utazik hanem számára a belső értékek a legfontosabbak nem pedig a nő teste. Az sem utolsó szempont ha a férfinek van külön lakása nem a szüleivel él. Engem nem a kocsi meg a nagy ház motivál és nem is a pénzre utazok soha nem voltam olyan nő. Mindig is tiszta becsületes ember voltam nem használtam ki egyik páromat sem. Ha valakinek felkettem az érdekődését az írjon. De ha lehet korom beli férfiak jelentkezését várom 33-40 év között!!! Bunkó beszólásokra nem vagyok kíváncsi én csak őszintén leírtam,hogy milyen társat képzelek el magam mellé ennyi.
2021. ápr. 1. 07:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim válasza:

48-as minden szavával egyetértek, pedig én nő vagyok. Te elvárod, hogy megbecsüljenek, tiszteljenek stb. és te tiszteled az illetőt, aki a párod lehetne? Nem, mert nem vagy egyenes ember ezzel, hogy majd csak akkor dobod ki az exedet, amikor már lesz valaki helyette.

A férfiaknak ez nem fog tetszeni, a normális férfiaknak.

Tényleg magadat kellene rendbetenned először. Kidobni a pasast, majd rendezni a soraidat, és úgy új párt keresni.

2021. ápr. 1. 10:20
 52/74 anonim válasza:

Jaj, karatéjozza már le valaki azt a bagós csávót, és tegye ki Dúlszíneja házából.


A csajnak meg vigyen valaki szemüveget mert szegény nem látta ismerkedéskor, hogy a pasi dohányzik. Erre csak később jött rá.

S persze utálja.

2021. ápr. 1. 10:22
 53/74 anonim válasza:

Első körben önmagadban kéne takarítani a berögzült káros mintákat, és ha tényleg szeretnél egy igaz társat, akkor a mostani párkapcsolatodat kéne letisztázni, magyarán szakítani, de nyugodt körülmények között, mert most az a probléma, hogy megvárod a konfliktust, amiből csak hajtépés van és önmagadat is rendbe kéne tenned pszihésen, mert így hiába akarsz ismerkedni, mindig ugyanazokat a köröket fogod futni, és szerencsétlen jóravaló emberek akikkel kezdenél is már az elején vagy kihátrálnak vagy abban fognak elfáradni, hogy védje első sorban magát a mostani párodtól.


Jót akarsz magadnak? Akkor véd meg a jövőbeni kapcsolat lehetőségét azzal, hogy tisztán ismerkedsz.


De úgy pöfékelsz a te milyen nem vagy dolgokról, hogy uncsi olvasni.


Leírtad az okokat, hogy a szüleid, de most te is ugyanazt csinálod, csak nem a cigivel. Úgy őszintén nem fogalmazódott meg benned, hogy egy-egy döntés gyakran lelki sérülések láncolata?


Ők is lehet azt várták, hogy megértsd és ne fújjolj, most te is ezt várod. Traumaként törnek ki a szavaid belőled, ez egyrészt érthető, de az már nem, hogy skatulyázol és általánosítasz.


Kezdve a pasikkal, amikor azt írtad a gyk népnek kivetítve a problémádat, hogy el kéne gondolkozni a pasiknak kéne változni.


De ezzel azt mondtad, hogy te igazán lelked mélyén nem tudod elfogadni, és nem hiszel benne, és nem látsz a tények mögé, hogy vannak jó emberek is pasiban. Így követsz egy mintát, majd ha lesz egy lovag, akkor szakítasz, mert majd a lovag segít szakítani, sőt elvárod majd tőle, hogy ő álljon a bunkó paraszt pasid elé, és szakítson ő helyetted, mert te nem tudod elmondani neki. :)


Akkor mit vársz?

2021. ápr. 1. 10:33
 54/74 anonim válasza:
🤦‍♀️
2021. ápr. 1. 10:41
 55/74 anonim válasza:
Először szépen lezárod a jelenlegi kapcsolatodat, nem maradsz benne kényelemből és kalandozgatsz.
2021. ápr. 1. 11:10
 56/74 A kérdező kommentje:
itt látom ezen az oldalon magánnyomozó detektívek vannak innen menekülni kéne.
2021. ápr. 1. 11:33
 57/74 anonim válasza:
56, te is lelki sérült lehetsz, ha ilyenekkel foglalkozol
2021. ápr. 1. 11:34
 58/74 anonim válasza:

Csak megkérdőjeleztél :)

Tessék, akkor ennyi.

Az, hogy ki vagyok pedig mindegy 😊

2021. ápr. 1. 11:35
 59/74 anonim válasza:
#58 nem vagyok, csak hetente szembejön velem a kérdése....
2021. ápr. 1. 11:37
 60/74 A kérdező kommentje:
Én bizony nem kérdőjelezek meg senkit csak már durva hogy mik mennek ebben a világban az embernek már rettegnie kell mindenkitől. Én nem állok le vitázni már senkivel belefáradtam ebbe és tévedsz hogy én vagyok az a Marika nevű személy több Marika is van a világon.
2021. ápr. 1. 11:38
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!