Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem bírom már elviselni a...

Nem bírom már elviselni a párom stílusát mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok páromat keresem komoly kapcsolat reményében. 33 éves vagyok zala megyei nő aki már nagyon sokat csalódott az életben és szeretne végre boldog lenni. Bár jelenleg van párkapcsolatom az igaz de viszont nem vagyok boldog benne sőt azt kell mondjam,hogy már irritál a párom jelenléte viselkedése de főleg a bunkó stílusa. Nekem egy kedves szerető férfira van szükségem olyanra aki káros szenvedélyektől mentes nem cigizik de még elektromos cigit se szív és nem is alkoholizál. Tudom a mai világban az ilyen ritka de én akkor is hiszek abban,hogy még nem haltak ki teljesen az ilyen férfiak. Engem meg lehet kövezni ezért de akkor se szeretem se a bagósokat se azt aki iszik. Számomra az a fontos,hogy a párom szeressen tiszeljen becsüljön meg és értékeljen. Elegem van a bunkó tajparaszt pasikból akik nem is tudnak igazán szeretni a nőt csak szexre használják. Nekem meg nem erre van szükségem hanem egy komoly érett gondolkodású férfira akire lehet számítani a bajban is. Ja meg aki nem csak a szexre utazik hanem számára a belső értékek a legfontosabbak nem pedig a nő teste. Az sem utolsó szempont ha a férfinek van külön lakása nem a szüleivel él. Engem nem a kocsi meg a nagy ház motivál és nem is a pénzre utazok soha nem voltam olyan nő. Mindig is tiszta becsületes ember voltam nem használtam ki egyik páromat sem. Ha valakinek felkettem az érdekődését az írjon. De ha lehet korom beli férfiak jelentkezését várom 33-40 év között!!! Bunkó beszólásokra nem vagyok kíváncsi én csak őszintén leírtam,hogy milyen társat képzelek el magam mellé ennyi.
2021. ápr. 1. 07:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim válasza:
Ez ismerkedés kategória lesz!
2021. ápr. 1. 07:05
 2/74 anonim válasza:

Ez mind nagyon szép, amiket leírtál,de rólad annyi derült ki,hogy simán ismerkedsz úgy,hogy még kapcsolatban élsz.

Szerinted,az általad felvázolt férfi típusnak ez bele kellene,hogy férjen?

2021. ápr. 1. 07:14
 3/74 A kérdező kommentje:
2 es tudom nem szép dolog,hogy ismerkedek amíg van párom de már 1 éve együtt vagyunk és nagyon sok minden történt kettőnk között bevallom az igazat én már belefáradtam abba ahogy ő velem viselkedik de főleg a hülye stílusát nem szeretem. Ezért akarok ismerkedni másokkal is hátha sikerül olyan férfit találnom akivel igazán boldog tudok lenni mert jelenleg nem vagyok az. Ha meglesz a nekem megfelelő férfi én azonnal lépek is ki a kapcsolatomból.
2021. ápr. 1. 07:18
 4/74 anonim válasza:
Miért maradsz a kapcsolatban, ha nem érzed jól magad, megpróbáltál mindent, de nem látsz esélyt a változásra, ráadásul mellette már új férfiakkal ismerkedsz? Nem érzed úgy, hogy a párod akit korábban szerettél ezzel átvágod? Úgy gondolod a normális férfiak akik nem bunkók, rendelkeznek kellő empátiával gondolkoznak kapcsolaton párkapcsolatban élő nővel?
2021. ápr. 1. 07:26
 5/74 anonim válasza:

Komoly, érett gondolkodású.

Ilyet keresel.Benned viszont nyomokban sincs meg.

Hm...

"Ha meglesz neked a megfelelő férfi, azonnal kilépsz a mostani kapcsolatból"

Fentebb pár sorral pedig írod,hogy mindig tiszta, becsületes voltál.

Ez csak nekem szúrja a szemem?

2021. ápr. 1. 07:30
 6/74 A kérdező kommentje:
Ha annyi bántást sértést megalázást kaptatatok volna a pároktoktól mint én akkor megértenétek,hogy mást keresek. Csak én tudom milyen a kapcsolatom senki más. Amúgy meg abban szerintem nincs semmi ha beszélgetek valakivel nem csaltam meg senkivel még csak nem is találkoztam senkivel úgy hogy ez még semmi. Megérdemli,hogy ezt teszem vele.
2021. ápr. 1. 07:33
 7/74 anonim válasza:

De arra még mindig nem válaszoltál egy előző váloszolónak, és ez engem is érdekel, hogy akkor miért nem hagyod ott a mostani párod? Pont azért, ha ennyire bánt a párod, akkor még egyedül is jobb (én tudom, tapasztalatból).

Szóval először lépj ki ebből a kapcsolatból, és utána keress valaki mást. Ez így fair a mostani pároddal szemben is, meg a leendő pároddal szemben is. Sőt magaddal szemben is.

2021. ápr. 1. 07:41
 8/74 anonim válasza:

Nála laksz(?), így ha megvan az utódja, aki lakással is rendelkezik ahogy írtad is, hogy az kell, lépsz is.

Ne haragudj, ez annyira kínos.

Nő vagyok, van lakásom, így ez fel sem merül amit írsz, de amikor nem volt, akkor mentem albérletbe, nem éltem együtt valakivel azután, ha rájöttem, nekünk valójában nincs közös jövőnk.

2021. ápr. 1. 07:41
 9/74 anonim válasza:
Leírásodból az következik, hogy nem vagy komoly gondolkodású, nem vagy őszinte sem hűséges típus, ellenben bosszúra éhes, kifogásokat kereső és sunyi igen. Szép dolog, hogy vannak elvárásaid, de ahhoz nyujtanod is kellene valamit.
2021. ápr. 1. 07:41
 10/74 A kérdező kommentje:
8-as ő lakik nálam nekem van saját családi házam amit öröltünk a testvéreimmel szóval nem albérletben élek. Viszont a páromnak is ugyan úgy van háza ahova vissza tudna menni akármikor csak ő is olyan típus,hogy nem tud szakítani nem szeret egyedül lenni ahogy én sem. Sajnos igen bevallom az igazat én kapcsolatfüggő vagyok nem bírom elviselni az egyedüllétet.
2021. ápr. 1. 07:46
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!