Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ezek a lehetőségek megfelelőek...

Ezek a lehetőségek megfelelőek étel szempontjából egy 18 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Reggeli: natúr joghurt 2 kanál mézzel, natúr zabbal (vagy granolával), vagy cukormentes tejberizs, vagy teljes kiőrlésű zsemle tojással

+ 1 banán, vagy alma


Ebéd: (fel3kor) : bundás, vagy bármilyen hús, mexicoi zöldség korettel, vagy krumplival, vagy valamilyen szósszal, esetleg jazmin, vagy barna rizzsel


Vacsora: tojásrántotta, ham and eggs, vagy köles diabetikus lekvárral



2017. ápr. 18. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Divatos, de nem elég táplálóak.
2017. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Ötször kell étkezni (kis adagokban) egy nap.
2017. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem mindig tudom megoldani az ötszöri étkezést. Nem szeretek szünetekben 5-10 perc alatt enni.


Divatos? Ezt hogy érted? Én elég taplalonak érzem - jól szoktam lakni vele.

2017. ápr. 18. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

Pedig annyi idő alatt simán meg lehet enni egy almát/joghurtot/müzlis keveréket/salátát stb.

Így csak éhes leszel, és nagyobb adagot kell enned, ebből a szervezet többet tartalékol stb stb

2017. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miből mennyit eszel.


Dehogy kell napi ötször enni, rengetegen eszünk napi 1-2 alkalommal (többnél túlenném magam vagy éheznék, fogyni 2-vel se igen tudok), van, akinek csak ez jó. Akinek egyszerre SOK étel kell, az nem tud ötször enni, de nem is kell. Semmi nem történik, ha az, aki jól elvan napi egy evéssel, nem eszik többször. Az anyagcseréjével se lesz semmi, az energiaszintjével sem, ha beviszi, amit kell, akkor, amikor neki megfelel.

Akinek sok kis evés kell, az egyen úgy. Akinek sok nagy étkezés, mert aktív, az úgy.


Nos, a fenti reggeli szinte csupa szénhidrát, de ha valaki jól bírja, rendben. Nem tűnik olyan durva cukorterhelésnek, hogy aggódjak a reggeli gyenge inzulinérzékenység miatt, ráadásul úgy tűnik, egyeseknek az eleve nem sokat számít.


A fő, hogy az összbevitel jó legyen.


Ha a rántotta sonkával vagy anélkül nem tápláló, akkor nem tudom, mi az. Tápanyagdús és laktató. Változó, ki mivel lakik jól, de azért kevés embernek kopog a szeme egy soktojásos rántotta után, zöldségekkel, azt hiszem.

2017. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, főleg az utolsóé volt hasznos számomra! A reggelinek muszáj szenhidrat gazdáknak lennie, Zert egy almával vagy zöldségekkel nem húznám ki délutánig. Köszönöm még1x!
2017. ápr. 19. 06:42
 7/8 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy elírtam - szénhidrát gazdag-
2017. ápr. 19. 06:43
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Elso, irjal mar egy olyan napi menut, amely szerinted a szervezet szamara megfelelo aranyban tartalmazza a szukseges tapanyagokat!
2017. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!