Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Introvertaltkent hol ismerkedtek?

Introvertaltkent hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Neten kívül.. Hova jártok el, milyen lehetőségek vannak?
2021. júl. 12. 17:21
 1/7 anonim válasza:
Sokan mondják hogy hobbi által is lehet ismerkedni de ez is szerencse kérdése mert ahova en jártam pl ott nem voltak olyan emberek akik szóba jöhettek volna, de azért hajrá:)
2021. júl. 12. 17:41
 2/7 anonim válasza:
Nettel mi a bajod?
2021. júl. 12. 18:57
 3/7 anonim válasza:

Ezzel a problémáddal kb. a net az egyetlen esélyed.Hisz azért vagy ilyen,mert otthon szeretsz lenni,otthon érzed jól magad.Így önszántadból aligha fogsz kimozdulni a biztonságot jelentő komfortzónádból.

Ahova muszáj menned,és kívül esik a komfortzónádon,ott van lehetőséged ismerkedni emberekkel.Tehát kb. munkahelyen,boltban :) Már ez beállítottságtól is függ,hogy mennyire zárkóztál el a világtól.

2021. júl. 12. 19:33
 4/7 anonim válasza:
Pedig neten. Azon kívül csak az működött, amikor közös ismerős mutatott be valakinek.
2021. júl. 12. 19:33
 5/7 anonim válasza:
Csak itt.
2021. júl. 12. 20:07
 6/7 anonim válasza:
Sehol.
2021. júl. 12. 20:57
 7/7 anonim válasza:
Nem mindenkinek megy a netes ismerkedés, engemet például zavar hogy nem tudok a másik szemébe nézni. Nem tudom más is van-e így ezzel de én legszívesebben ha neten találnék egy lányt a harmadik mondattal már elhívnám valahova, mert virtuálisan nem bírok ismerkedni.
2021. júl. 13. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!