Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Óbudai, 28-35 közötti nőt...

Óbudai, 28-35 közötti nőt keresnék ismerkedni aztán ami alakul. Komoly kapcsolat a cél. Valaki? Visszafogott de értelmes nőt keresek. Én is Óbudán élek a Flórián tértől nem messze. Tősgyökeres bp-i vagyok.

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 09:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Mert nem adnak esélyt online mivel egy nőre jut 100 férfi kb.


Élőben ennyien azért nem udvarolnak átlag nőknek de élőben meg nincs ahol lehetne.

2021. aug. 23. 12:34
 12/18 anonim válasza:
És miért szorulsz rá erre a fos oldalra...?! Valami nagyon defektes lehet nálad.
2021. aug. 23. 17:36
 13/18 anonim válasza:
Aki ennyire szidja a gyakorit, meg az ismerkedős kategóriát, az miért lóg itt mindig?
2021. aug. 23. 17:49
 14/18 anonim válasza:

Itt is lehet ismerkedni. De tapasztalataim szerint sok itt a sérült, önbizalomhiányos nő.


Négy nővel kommunikáltam, az elején rendben minden velük, menetközben viszont derülnek ki dolgok.Szerintem egy magas önértékelésű nőnek nincs szüksége gyk-ra. Regisztrál egy online társkeresőre, felvállalja magát a képeivel és ismerkedik.

Itt bele fogsz bukni.De próbálkozni lehet.

35F

2021. aug. 25. 13:47
 15/18 A kérdező kommentje:

14-es köszi! Igazából sehol se lehet és mindenhol lehet. A lényeg, hogy egy életkor után csak ritkán botlik egymásba két ismerkedésre valóban nyitott fél.

Zárkózott világ, sértett emberek, sérült emberek vagyunk.


Én is 35F vagyok nyilván sérült olyan értelemben hogy évek óta egyedül, ezt sok nő nem fogadja el. Olyat keresek aki szerint ez nem defekt, és ezzel együtt is teljesnek lát. Én annak fogom hiszen nem ez határoz meg valakit, hogy hány ellenkező neművel volt együtt, sőt.


Belebukni nem fogok mert nem írt senki. Egy próbát megért :).

2021. aug. 25. 14:58
 16/18 anonim válasza:

14es vagyok


És mit veszthetsz ha élőben ismerkednél?


Semmit.Ellenben csak nyerhetsz vele.Ott 2 percen belül kiderülnek a dolgok nagyjából, az elutasítások miatt viszont erősödsz is lelkileg.


Én élőben ismerkedek, szerintem sokkal jobb.Aki megtetszik, és látom a jeleket a hölgytől is irányomban, már megyek is oda hozzá.

2021. aug. 25. 15:09
 17/18 A kérdező kommentje:

Élőben ? Odamenni vadidegen emberekhez akikről semmit se tudsz? Te sem gondolhatod komolyan.


Minden más helyen meg kínos, munkahely? Beperelnek.

2021. aug. 25. 15:32
 18/18 anonim válasza:

5ből 1 mindig megadja a számát.


Csak figyelj a jelekre....

2021. aug. 25. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!