Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem írnak vissza Tindere...

Miért nem írnak vissza Tinderen azok, akik jobbra húznak?

Figyelt kérdés
Az átlaghoz képest viszonylag sokan húznak jobbra, vagyis legalább napi 4-5, de extrémen szerencsés napokon 8-9 is akár. Ezzel még nem is lenne semmi gond, de hiába matchelek az illetőkkel, szimplán ignorálják, hogyha írok nekik. Tök mindegy mennyire jó szöveggel, vagy igazából bármivel próbálkozom, szimplán nem írnak vissza. Ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy miért húz jobbra, ha utána meg se próbál beszélgetni velem? Sőt, igazából egy szót se ír vissza nekem. Meg ráadásul, ha 1-2 csinálná, azt még elfogadnám, hogy vannak ilyenek. Na de hogy kb mindegyik ezt csinálja, az egy kicsit sok. Szinte nagyítóval kell keresni az olyan lányt, aki hajlandó visszaírni az embernek. Ezt mégis miért csinálják?

2021. okt. 19. 19:36
1 2
 11/16 anonim válasza:

#11


Hát ha a többség nem hajlandó ismerkedni, azért ne a férfiakat hibáztasd. Nők között is sok a kretén.

2021. okt. 26. 10:25
 12/16 anonim válasza:
#10 mostmár.
2021. okt. 26. 10:50
 13/16 anonim válasza:

Na ugye hogy igazam van.


#10 köpni nyelni nem tud.

2021. okt. 26. 12:10
 14/16 anonim válasza:
Online aki ismerkedik pasi az fél az elutasítástól szemtől szemben.
2021. okt. 26. 14:27
 15/16 anonim válasza:

Én szeretek spontán ismerkedni az utcán. netet nagyon kerülöm, ott túl van minden egyes nő értékelve, ez csapda nekik is.

Egy példa: tavaly netről taliztam egy lánnyal kb 15 kilóval több volt.Szimpi volt, nem zavart engem a súlytöbblet.Viszont még ő volt nyeregben hogy van még 5 jelöltje, és átgondolja velem.

Mert a net ilyen...mindenkire lövik a lájkokat aki nőből van.

2021. okt. 26. 14:32
 16/16 anonim válasza:
Én többnyire csak azért matchelek valakivel, hogy önző módon lássam, hogy érdekelném-e őket. :D Amúgy abszolút nem érdekelnek, nem is tudok jövőt elképzelni valakivel akit tinderen ismerek meg. Kedves előzőnek meg ajánlanám a " Ha már a nők kiküzdötték az egyenrangúságot, merjenek ők is kezdeményezni, mert ők is lehetnek bátrak " - című könyvet, sokat segítene az olyanoknak, akik azt hiszik azért nincs pasijuk mert a pasik gyávák lettek. A barátnőid ilyen gondolkodással valszeg sokáig lesznek szinglik, ha várnak a lovagra továbbra is :)
2021. nov. 1. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!